HR Manažer/ka – 4* trendy hotel, Praha

Pro trendy 4* mezinárodní hotel hledáme HR manažera/specialistu.  Vzhledem k velikosti hotelu a rozsahu agendy, počítáme rozsah práce na cca 30 hodin týdně. HPP však není překážkou.

Náplň práce:
• zajištění plynulého chodu HR oddělení,
• motivace týmu zaměstnanců napříč pozicemi,
• aktivní selekce a nábor zaměstnanců – hledání nových náborových cest,
• provádění hodnocení zaměstnanců a hledání cest k jejich rozvoji,
• spolupráce s jednotlivými manažery úseků hotelu,
• příprava podkladů pro mzdy,
• organizace a školení zaměstnanců,
• tvorba podnikové kultury,
• dohled nad dodržováním pracovně-právní legislativy.

Požadujeme:
• zkušenost na dané pozici min. 5 let (v hotelnictví výhodou),
• VŠ vzdělání v oblasti Řízení lidských zdrojů výhodou,
• praxe s náborem, projektovým řízením a vzděláváním zaměstnanců,
• základní znalost zákoníku práce a daňové optimalizace,
• zkušenost s prací v HR software,
• výborné komunikační a organizační schopnosti,
• samostatnost a kreativita,
• znalost anglického jazyka na perfektní úrovni. ( firemní jazyk, komunikace s kolegy v zahraničí)

Nabízíme:
• odpovídající platové ohodnocení,( záleží na formě úvazku)
• práci v příjemném prostředí, veškeré benefity v hotelu a mezinárodní síti,
• příležitost ve stabilní společnosti, ideální po návratu po mateřské dovolené.

Věříme, že to čtete právě vy a těšíte se na nový dream job.

E-mail: job@dream-job.cz