ikona-pozice-HR_manager

HR Manager – lázeňské hotely

regiony
NOVÉ
Máte zájem o práci v dynamickém prostředí lázeňství a hotelnictví? Baví Vás práce s lidmi a máte zkušenosti s náborem a vedením personální agendy? Pro velmi známé lázeňské hotely a resorty hledáme zkušeného HR Managera, který povede personální úseky zajišťující HR agendu ve čtyřech významných lázeňských městech České republiky - Luhačovice, Mariánské Lázně, Velké Losiny a Ostrožská Nová Ves. Přidejte se do týmu a staňte se součástí kolektivu, který tvoří lidé s vášní pro lázeňství a hotelnictví a zajišťují výjimečné lázeňské pobyty pro své návštěvníky.
Finance a benefity
služební vůz
Dosažené vzdělání
vysokoškolské vzdělání
Jazykové dovednosti
anglický jazyk

Náplň práce:

  • Vedení personálních úseků, které zajišťují HR agendu,
  • aktivní vyhledávání pracovníků na vyšší pozice,
  • péče o komunikační kanály společnosti, rozvoj zaměstnanců a benefity,
  • supervize u adaptace, vzdělávání a hodnocení zaměstnanců,
  • spolupráce se školami a organizace praxí během roku,
  • vedení personální administrativy,
  • spolupráce s vedením společnosti.

Požadujeme:

  • Zkušenosti v HR alespoň 5 let,
  • zkušenosti s vedením lidí,
  • znalost pracovního práva,
  • proaktivní přístup a výborné komunikační schopnosti a dovednosti,
  • flexibilita a ochota cestovat,
  • schopnost samostatné práce i práce v týmu.

Nabízíme:

  • Práce v lázeňském provozu, v českém rodinném řetězci,
  • flexibilní pracovní dobu, občasná možnost home office,
  • zajímavé benefity, roční a čtvrtletní prémie, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnanecké slevy.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!