ikona-pozice-housekeeping_manager

Housekeeping Manager – hotelový řetězec, Praha

Praha
UZAVŘENO
Hledáte práci, která je plná dynamiky, zodpovědnosti a zároveň vám dává možnost dělat lidem radost? Máte zkušenosti na pozici Housekeeping Manager nebo Assistant housekeeping manager a jste lídr, který rád motivuje a vede úklidový personál?

Chcete se stát součástí italského hotelového řetězce a na této pozici zastřešovat cca 100 pokojů rozdělených do tří 4*hotelů v samém srdci Prahy? Pak tato pozice čeká právě na vás.

Náplň práce:

  • Řízení, vedení a motivace týmu vlastních uklízeček,
  • zajištění a dodržování standardů úklidu a hygienických bezpečnostních předpisů,
  • plánování a organizace práce týmu,
  • kontrola pokojů pro hosty,
  • vytváření a dodržování rozpočtu oddělení, kontrola nákladů,
  • komunikace s hosty a zajištění jejich požadavků a pohodlí,
  • výběr dodavatelů, správa zásob a vybavení pro úklid,
  • spolupráce s ostatními odděleními hotelu.

Požadujeme:

  • Prokazatelné zkušenosti na manažerské nebo asistentské pozici v housekeepingu,
  • vynikající organizační a komunikační dovednosti,
  • anglický a český jazyk na komunikativní úrovni podmínkou,
  • zkušenosti s vedením týmu, schopnost práce pod tlakem,
  • smysl pro detail a zodpovědný přístup k práci,
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,
  • znalost práce na PC, znalost Excelu,
  • znalost nákladů,
  • přirozenou autoritu a drive.

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci ve 4* hotelech v Praze,
  • odpovídající fixní finanční ohodnocení + firemní benefity,
  • možnost profesního růstu a rozvoje,
  • přátelský a kolektivní pracovní prostředí.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.