Hotel Manažer/ka – Jeseníky

Hotel, pro kterého hledáme manažera, se nachází v malebné přírodě Jeseníků, s nádherným výhledem na oboru s daňky a vrcholky majestátních hor. Wellness hotel je součástí termálních lázní a od města příjemnou procházkou lesem a lázeňským parkem. Hotel je součástí řetězce a centrální obchodní oddělení se nachází v Praze. Budova nabízí zhruba 100 lůžek, vyhlášenou restauraci, špičkové wellness centrum, balneo a řadu sportovních aktivit. Majitel má jasnou představu a vizi, kam hotel směřuje.

Náplň práce:
Vaší náplní práce bude zabezpečit hladký chod hotelu a zajistit vysoké standardy stanovené společností. Klientela hotelu je různorodá a délka pobytu se liší, je důležité zabezpečit služby a pestrost programu i pro dlouhodobé pobyty. Personál v regionu je zapotřebí školit a být jim příkladem. Reportuje se přímo majiteli společnosti.

Požadujeme:
Na tuto pozici je požadovaná manažerská praxe ve 4* hotelu, ideálně z regionu. Kandidát/ka, který má zkušenost s neměstským hotelem, ví, že je nutné hosty zabavit v budově. Praxe z operativy a F&B je zde nutná, Vaše nápady a provozní zkušenosti jsou zde nezbytné. Jazykové vybavení považujeme za výhodu, ne za podmínku, to samé vysokoškolské vzdělání. Na manažerské pozici očekáváme zkušenost s vedením lidí a v dnešní době trpělivost s personálem, není jednoduché stávající zaměstnance vyměnit, ale vyškolit.

Nabízíme:
Na této pozici nabízíme byt, služební vůz, dobré platové ohodnocení + 13. plat, solidního majitele. Vzhledem k velikosti společnosti je možnost se v budoucnu posunout i v rámci společnosti do jiného hotelu. Produkt je pěkný, zrenovovaný, funkční. Je ideální pro někoho, kdo je unaven městským životem a má chuť žít v přírodě.

Email: job@dream-job.cz