Hotel Manager – 4* hotel, jižní Čechy

Pro hotelový řetězec, provozující úspěšný 4* hotel s vynikající restaurací v oblíbené lokalitě jihočeského kraje, hledáme aktivního manažera s adekvátní zkušeností s personálním, obchodním i provozním vedením středně velkého hotelu. Jedná se o klíčovou pozici s úkolem aktivně se podílet na zvyšování standardů služeb a realizaci cílů z hlediska obchodních výsledků i celkového směřování společnosti.

Hlavní náplň práce:
  kompletní odpovědnost za bezproblémový provoz všech hotelových středisek,
  dohled a kontrola všech interních procesů s cílem maximální efektivity,
  aktivní spolupráce při tvorbě budgetu, podpoře prodeje a nastavení obchodní strategie,
  profesionální reprezentace společnosti a aktivní komunikace se všemi partnery,
  motivace a práce s týmem – pozitivní firemní kultura, podpora průběžného vzdělávání a osobního růstu atd.,
  odpovědnost za obchodní výsledky, jejich pravidelné vyhodnocování a reporting vedení společnosti.

Požadujeme:
  předchozí profesní praxi ve vedení hotelu min. 3 roky (ověřitelné reference),
  adekvátní obchodní zkušenosti s orientací na výsledky, přehled v oblasti prodejních strategií,
  znalost legislativy související s hotelovým i f&b provozem,
  ukončené SŠ vzdělání – VŠ vzdělání výhodou,
  silnou osobnost se schopností vést a motivovat tým,
  Aj na pokročilé úrovni, řidičský průkaz sk.B,
  výborné komunikační schopnosti, reprezentativní zastupování společnosti.

Nabízíme:
  odpovídající finanční ohodnocení s manažerským bonusovým systémem,
  atraktivní pracovní prostředí a prostor pro seberealizaci,
  služební automobil a možnost ubytování.

V případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz ! Tým Agentury Dream Job s.r.o.