Head of MICE – mezinárodní chain, Praha

Praha

Pro našeho klienta, známý mezinárodní chain, a jeho dva pražské hotely hledáme zkušeného Sales profesionála na klíčovou pozici Head of MICE. Celková kapacita hotelů je 400+ pokojů a společně s výborným technickým vybavením a variabilitou konferenčních prostor v obou budovách, nabízí ideální zázemí pro všechny druhy eventů a akcí.

Co Vás čeká:
vedení týmu MICE a koordinace a rozdělení činností v rámci oddělení,
distribuce a vyřizování objednávek MICE poptávek na základě Event handling standards,
aktivní komunikace s klientem za účelem zjišťování detailu o skupině i o konkurenčních nabídkách,
prezentace hotelových prostor a služeb klientovi,
vedení evidence oddělení, kontrola rezervačních záznamů,
úzká spolupráce s kolegy a kompletní informovanost ostatních oddělení hotelu o smlouvách s klienty,
pravidelná komunikace s Head of Sales a obchodním týmem,
kontrola předplateb, spolupráce s účtárnou až po konečné vyúčtování,
vedení záznamů o skupinách a o všech změnách za účelem přehledu o volných kapacitách.

Koho hledáme:
člověka se zkušeností na stejné/obdobné pracovní pozici v rámci Sales dpt.,
anglický jazyk na velmi dobré úrovni + výborný ČJ,
člověka, který se přátelí nejen s počítačem (MS Office), ale i s kolegy,
• člověka, který je rozhodný, umí improvizovat a organizace ho baví,
profesionála s výbornými komunikačními a prezentačními schopnostmi.

Co můžeme nabídnout:
nástup dohodou, HPP a adekvátní fixní finanční ohodnocení,
bonusový manažerský program,
příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů,
zaměstnanecké stravování zdarma,
5 týdnů dovolené a řadu dalších příjemných benefitů.

Budeme se těšit na zaslané CV ideálně v Aj na email: job@dream-job.cz.