Head of Event Booking Centre- hotel chain, Praha

Praha

Naším klientem je úspěšná a stále rostoucí hotelová síť operující napříč ČR s jasnými plány do budoucna. Na centrálu společnosti se sídlem v dobře dostupné lokalitě nedaleko historického centra Prahy, hledáme zkušeného a organizačně schopného hospitality profesionála na pozici Head of Event Booking Centre.

Co Vás čeká:
• řízení samostatného event booking centra pro hotelový chain, vedení menšího týmu,
• koordinace zpracování nabídek a poptávek MICE & Corporate, kontrola smluvních podmínek,
spolupráce na výběru a zaškolení nových členů týmu, pravidelná komunikace s jednotlivými hotely,
• aktivní péče a spolupráce se stávajícími a novými partnery (site inspections), realizace obchodní strategie,
spolupráce se všemi odděleními, efektivní předávání informací, přímý reporting DOSM,
vedení databáze, reprezentace brandu, motivace a podpora týmu.

Co je potřeba:
zkušenost s vedením týmu, praxe v rámci Sales / Events / Reservations dpt. min. 3 roky,
• perfektní úroveň angličtiny a češtiny v mluvené i psané formě, další jazyk výhodou,
• ekonomický přehled, znalost standardů, obchodní korespondence i reportingu,
výborné prezentační a komunikační schopnosti, schopnost dělat rozhodnutí, smysl pro detail,
• minimálně středoškolské vzdělání, časovou flexibilitu a pozitivní osobnost.

Co můžeme nabídnout:
zodpovědnou a nestereotypní práci ve stále expandující společnosti,
• podporu vedení, neformální firemní kulturu, atraktivní prostředí a zázemí silné značky,
adekvátní platové ohodnocení, manažerský motivační program, příjemné benefity,
HPP na dobu neurčitou, prostor pro osobní realizaci i další kariérní růst.

V případě, že Vás pozice oslovila, budeme se těšit na zaslané CV v angličtině na: job@dream-job.cz, děkujeme! Tým Agentury Dream Job