Head Chef pro nový koncept – legendární podnik, Praha

Praha
UZAVŘENO / CLOSED

Pro legendární podnik s bohatou kulturní tradicí v srdci Prahy hledáme zkušeného profesionála na pozici Head Chef pro vedení týmu centrální kuchyně. Jedná se o unikátní místo, spojující více úseků v rámci provozu (kavárna, bistro, restaurace). Cílem je nová podoba konceptu, při zachování odkazu a atmosféry prvorepublikové elegance, která bude odpovídat aktuálním trendům. Cílíme na zkušeného kandidáta, který stále rád vaří a bude schopen svou praxi zúročit a zajistit společně se svým týmem spokojenost všech hostů.

Náplň práce:
• zodpovědnost za bezproblémový chod kuchyně na všech úsecích (snídaně, cukrárna, a la carte menu…)
organizace práce, tvorba menu i speciálních nabídek, nastavení procesů, kontrola kvality a standardů,
• kalkulace, skladové hospodářství, inventury, komunikace s dodavateli, optimalizace nákladů, reporting majitelům,
• spolupráce na plánovaných úpravách kuchyně a odpovědnost za dodržování platné legislativy (HACCP, BOZP).

Co bude potřeba:
min. 5 let profesní praxe, zkušenost z vedoucí pozice – samostatné vedení větší kuchyně nutné,
• vyučení v oboru, komunikativní angličtina, ekonomický přehled a znalost trendů v gastronomii,
vyzrálou osobnost s přirozeným smyslem pro pořádek a pozitivní energií,
zdravou kreativitu, spolehlivost a chuť být aktivní oporou kolegům.

Co můžeme nabídnout:
individuální rozvržení práce, prostor pro nové nápady a aktivní zapojení do podoby konceptu,
• HPP, stabilní podmínky, adekvátní finanční ohodnocení odpovídající rozsahu zodpovědnosti,
nekorporátní prostředí, důvěryhodný a krásný projekt, se kterým můžete spojit své jméno.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu: job@dream-job.cz společně s přiloženým CV, děkujeme!