Head Chef – 4* hotel, Morava

regiony

Hledáme zkušenou posilu kuchařského týmu se zájmem o moderní gastronomii na pozici Head Chef do oblíbeného a nově zrekonstruovaného hotelového resortu na Moravě. Kromě krásného prostředí, nabízí hotel svým hostům i nejvyšší komfort služeb ať už pro relaxaci, aktivní odpočinek nebo společenské eventy. Hledáme profesionála pro dlouhodobou spolupráci a nabízíme zázemí stabilní a úspěšné společnosti.

Náplň práce:
zodpovědnost za celkový chod a koordinaci kuchyně, vedení týmu a tvorbu menu,
dodržování hygienických a bezpečnostních norem (HACCP, BOZP),
aktivní zapojení zdravé kreativity do přípravy pokrmů (hotelový režim + a la carte),
rozpis směn, pravidelná kontrola hospodaření a skladových zásob,
výběr a jednání s dodavateli, spolupráce s GM, kalkulace, budget.

Přivítáme:
praxe ve vedení menšího týmu z pozice Head Chef, Sous Chef min. 3 roky,
výuční list, zájem o moderní gastronomii, adekvátní přehled v oboru, chuť aktivně vařit,
pozitivní energie, přirozená autorita a zodpovědný přístup k práci i k týmu,
zkušenost s cenotvorbou, kalkulacemi a samostatnou tvorbou menu.

Nabízíme:
HPP na dobu neurčitou, podporu a možnost profesní realizace, zázemí silné společnosti,
pravidelné bonusy a řadu firemních benefitů – ubytování, stravování, příspěvky na sportovní aktivity, na penzijní připojištění, cafeteria atd.
nástup možný ihned nebo dle dohody.

Těšíme se na zaslané životopisy na job@dream-job.cz. Děkujeme!