ikona-pozice-marketing

General Manager – 4★hotel, rebranding, Praha

Praha
Naším klientem je úspěšná hotelová skupina, která spravuje několik desítek hotelů v evropských metropolích včetně  oblíbeného 4* hotelu v centru Prahy. V následujících 2 letech plánují rebranding a rekonstrukci na lifestyle boutique hotel.

Naším klientem je úspěšná hotelová skupina, která spravuje několik desítek hotelů v evropských metropolích včetně  oblíbeného 4* hotelu v centru Prahy. V následujících 2 letech plánují rebranding a rekonstrukci na lifestyle boutique hotel.  Pro tento projekt s kapacitou cca 200 pokojů hledáme zkušeného hotelového profesionála na pozici General Manager.  Jedná se o atraktivní manažerskou výzvu s vysokou mírou zodpovědnosti a možností dále posouvat standardy služeb, podpořit rozvoj týmu i vnímání stability a kvality brandu.

Co bude Vaším úkolem:
celkové řízení hotelu, personální vedení stálého týmů (35+) a externistů,
zodpovědnost za hospodářské výsledky, pozitivní Guest Experience, dohled nad odpovídají kvalitou služeb / SOPs,
aktivní leadership – spolupráce na dlouhodobé HR strategii, nábor, podpora rozvoje obou týmů, tréninkové plány, hodnocení,
tvorba budgetu, forecasty, průběžné sledování výsledků, optimalizace nákladů, reporting managementu spol.,
koordinace maintainance (dlouhodobé plánování, investice atd.), vedení manažerů jednotlivých středisek, sledování priorit,
podpora marketingových aktivit, aktuální přehled na trhu, reputation management, dohled nad dodržováním veškeré legislativy,
komunikace s externími dodavateli, zajištění správnosti fakturace ve spolupráci s finančním oddělením,
budování důvěry ke značce směrem ven i dovnitř a posilování pozice na trhu,
dohled na rekonstrukcí a rebrandingem.

Co je pro tuto roli potřeba:
Top management background min.3 roky, ideálně GM řetězcového hotelu podmínkou stejně jako VŠ,
zkušenosti z mezinárodního prostředí a aktuální orientace na pražském hotelovém trhu,
adekvátní ekonomický přehled, znalost veškerých standardů, vyzrálá a organizovaná osobnost,
zkušenost s rekonstrukcí velkou výhodou.

Co vám můžeme nabídnout:
zodpovědnou manažerskou roli a možnost podílet se na dalším rozvoji značky,
stabilitu silné mateřské společnosti, HPP, velmi dobré platové ohodnocení,
samostatnou práci v komfortním prostředí krásných hotelů.

Nástup: dle dohody

n převzít odpovědnost za vedení hotelu a má plynulou znalost německého jazyka.

Náplň práce:

  • Zajištění bezchybného chodu hotelu na mezinárodní úrovni
  • Odpovědnost za obsazenost a lázeňský servis
  • Přebírání odpovědnosti za správu a využití finančních prostředků
  • Plánování strategií pro generování příjmů a optimalizaci nákladů v krátkodobém i dlouhodobém horizontu
  • Vytváření rozpočtů a asistence při implementaci strategií prodeje a rozpočtových cílů
  • Delegování úkolů podřízeným a pravidelná kontrola jejich realizace
  • Koordinace aktivit všech zaměstnanců a udržování plynulého chodu
  • Inspirace a zhodnocení pracovního výkonu podřízených
  • Optimalizace nákladů spojených s provozem hotelu a zajištění efektivity nákladových procesů
  • Aktivní zapojení se do chodu hotelu ve své specializaci ( ať je to Sales či FB nebo SPA)

Požadavky:

  • Minimálně 10 let zkušeností na vedoucích pozicích v hotelnictví
  • Praxe v mezinárodním prostředí či v hotelovém řetězci – velkou výhodou
  • Plynulá znalost německého jazyka podmínkou, angličtina mírně pokročilá
  • Zkušenosti s vedením týmu (minimálně 50 lidí)
  • Expert v oblasti sales či  Food & Beverage nebo spa
  • Komunikační a leadership dovednosti
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Smysl pro detail
  • Předchozí zkušenost s finančními výkazy, jejich pochopení a interpretace
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení a bonusový systém
  • Podpora silné a stabilní společnosti
  • Další benefity

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a jste připraveni na novou výzvu, zašlete prosím svůj životopis společně s motivačním dopisem na job@dream-job.cz.