ikona-pozice-general_manager

General Manager – 4★ hotel, Praha

Praha
NOVÉ
Pro renomovaný 4hvězdičkový hotel v Praze hledáme zkušeného General Managera, který má za sebou minimálně 3 roky zkušeností jako ředitel hotelu. Tato pozice je základním pilířem pro zajištění bezchybného chodu hotelu a poskytování prvotřídních služeb na mezinárodní úrovni. Jako General Manager budete mít klíčovou roli ve vedení a správě hotelu, s důrazem na prvotřídní zážitek hostů, efektivní hospodaření s finančními prostředky a rozvoj týmu zaměstnanců.
Dosažené vzdělání
vysokoškolské vzdělání
Jazykové dovednosti
anglický jazyk

Náplň práce:

  • Zajištění bezproblémového provozu hotelu na úrovni odpovídající mezinárodním standardům,
  • řízení správy financí a jejich efektivní využití,
  • plánování strategií pro generování příjmů a optimalizaci nákladů,
  • vytváření rozpočtů a implementace prodejních strategií,
  • delegování úkolů a pravidelná kontrola realizace,
  • koordinace činností zaměstnanců a udržování plynulého provozu,
  • reportování majitelům společnosti,
  • nábor a motivace zaměstnanců v týmu,
  • hodnocení pracovního výkonu podřízených.

Požadujeme:

  • Minimálně 3 roky zkušeností jako ředitel hotelu (velikost nad 100 pokojů),
  • zkušenost v mezinárodním prostředím je výhodou,
  • plynulá znalost anglického jazyka,
  • vysokoškolské vzdělání,
  • silné komunikační a leadership dovednosti,
  • smysl pro detail a zkušenost s finančními výkazy,
  • časová flexibilita.

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení a systém bonusů,
  • zázemí a podpora ze strany stabilní a renomované společnosti,
  • další benefity.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a jste připraveni na novou výzvu, zašlete prosím svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!