ikona-pozice-general_manager

General Manager – 3★ hotel, Beskydy

regiony
Do tříhvězdičkového hotelu, který se stal franšízou mezinárodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici General Manager. Pokud splňujete uvedené požadavky, disponujete patřičnou zkušeností z hotelového provozu a láká Vás práce v mezinárodním řetězci, neváhejte se zapojit do výběrového řízení!
Dosažené vzdělání
vysokoškolské vzdělání
Jazykové dovednosti
Angličtina

Náplň práce:

  • Zajištění provozu a hospodářských výsledků, reporting na centrálu společnosti v ČR,
  • aktivní vedení a komunikace s celým týmem i s klíčovými partnery, znalost a dodržování platné legislativy,
  • orientace ve finančních výkazech,
    zodpovědnost vůči finančním prostředkům – tvorba budgetů, návrhy investic, optimalizace nákladů,
  • celková koordinace a organizace úkolů jednotlivých středisek, kontrola efektivity,
  • motivace a individuální hodnocení zaměstnanců, zaměření na jejich průběžné vzdělávání i celkový development,
  • účast na propagaci a marketingových aktivitách společnosti, sledování trendů a aplikace nových procesů,
  • aktivní komunikace s klienty a osobní jednání s velkými společnostmi,
  • dohled nad rekonstrukcí některých částí hotelu.

Požadujeme:

  • Min. 3 roky na manažerské pozici v hotelu ( GM nebo Operation manažer),
  • znalost mezinárodních standardů velkou výhodou a zkušenosti z vytížených provozů (cca 100 pokojů),
  • ekonomický přehled, orientace na současném trhu, vedení většího týmu,
  • VŠ vzdělání, ČJ na úrovni rodilého mluvčího + velmi dobrá AJ (zahraniční zkušenosti vítány),
  • komplexní a strategické myšlení, flexibilita, zvládání zátěžových situací,
  • výborné prezentační i argumentační schopnosti, smysl pro detail,
  • aktivní zapojení do provozu a v aktivního dění, neřídit hotel „od stolu.“

Nabízíme:

  • Adekvátní finanční ohodnocení odpovídající rozsahu zkušeností i celkovému záběru,
  • prostor pro uplatnění vlastní invence a iniciativy, řada firemních benefitů,
  • samostatnou a zodpovědnou roli s možností ovlivnit další rozvoj celého týmu.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email job@dream-job.cz.