Gastro Project Manager – horský resort, Krkonoše

Obsazujeme klíčovou pozici pro našeho klienta, kterým je provozovatel populárních horských středisek. Hledáme schopného manažera s adekvátní zkušeností v oblasti F&B/HORECA na nově otevřenou pozici Gastro Project Manager. Jde o roli provozně-strategickou, která bude mít za úkol, dle nastavených cílů společnosti, aktivně se podílet na dalším rozvoji společnosti a navrhovat optimální řešení pro zlepšení všech interních procesů i výsledků svěřených provozoven.

Náplň práce:
 navrhování a tvorba strategických plánů k rozvoji celého gastro portfolia společnosti,
aktivní a motivační personální politika s ohledem na priority a potřeby provozů v jednotlivých sezónách,
 optimalizace všech procesů ve vztahu k nákladovosti, provozním a kapacitním limitům i celkovému hospodaření,
úzká spolupráce s provozním manažerem a ostatními odděleními společnosti,
 sledování trendů, chování zákazníků, vyhodnocování výsledků a aplikace inovativních postupů,
 orientace na práci s externím i stálým týmem, zajištění provozů po personální stránce,
podpora pozitivního PR značky, samostatné rozhodování a prezentace vlastních návrhů.

Požadujeme:
• min. středoškolské vzdělání, ŘP sk. B a ochotu pravidelně cestovat po střediscích,
 5 let na manažerské pozici v rámci operativního řízení v segmentu (F&B/HORECA),
ekonomický přehled, zkušenost s vedením větších týmů a ideálně multiple provozů,
• prokazatelné výsledky, znalost gastro prostředí/trhu a platné legislativy (HACCP, BOZP…),
• vyrovnanou osobnost, která je připravena pracovat a žít na horách,
• orientaci na spokojenost zákazníka a budování kvalitní značky, loajalita,
• schopnost analytických postupů a myšlení v širších souvislostech.

Nabízíme:
• zázemí a podporu etablované a stále expandující společnosti,
• vysoce odpovědnou a nestereotypní práci s adekvátním finančním ohodnocením,
• služební automobil i bydlení v krásném horském prostředí k dispozici,
• profesionální tým, který má jasný společný cíl!

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.