Finanční ředitel/ka – síť APT rezidencí, Praha

Praha

Pracujeme pro rychle expandující projekt – úspěšnou a na pražském trhu již etablovanou společnost provozující ubytovací kapacity pro krátkodobé pronájmy ve více než 15 rezidencích APT typu. Pro nastavení a celkovou stabilizaci všech procesů týkajících se finančního řízení a controllingu celého portfolia hledáme systematického a samostatného kolegu/yni na pozici Finanční ředitel/ka, významnou roli i pro další růst společnosti. Jedná se o velmi komfortní styl ubytování, který odpovídá trendům dnešní doby – maximální využití on-line registrace, komunikace a chytrých technologií. Sídlo společnosti je v historickém centru Prahy 1, která je také adresou většiny spravovaných nemovitostí.

Náplň práce:
zodpovědnost za celkový chod menšího finančního oddělení, kontrolu interních výstupů,
nastavení struktury fin. oddělení – správa a revize systému účetnictví, optimalizace procesů,
spolupráce na tvorbě rozpočtů a kontrola plnění (pravidelné uzávěrky, audit..),
monitoring výnosů a nákladů, řízení cash flow – strategické plánování,
• sledování rizik, návrhy opatření, controlling, analýzy výsledků,
úzká spolupráce a pravidelná komunikace s vedením společnosti / investory i státními institucemi.

Požadavky:
zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky – praxe z hotelového prostředí nutná,
VŠ ekonomického směru, velmi dobrá znalost Aj,
znalost platné legislativy, účetních standardů, daňové soustavy, orientace ve změnách,
logické a analytické myšlení, schopnost optimalizovat procesy a reagovat na změny,
pokročilá znalost práce na PC – zejména Excel a časová flexibilita.

Co můžeme nabídnout:
manažerskou příležitost ve společnosti se stabilním zázemím,
HPP, prostor pro nastavení vlastních interních procesů a inovací,
ohodnocení odpovídající rozsahu pozice, přátelskou firemní kulturu, nekorporátní prostředí.

Pokud Vás prezentovaná pozice zaujala, velmi rádi se o Vás dozvíme více a předem děkujeme za zaslané CV ideálně v Aj na: job@dream-job.cz ,  Tým Dream Job