ikona-pozice-chief_financial_officer

Finanční ředitel/ka – 4★ mezinárodní hotel, Praha

Praha
NOVÉ
Pro úspěšně expandující společnost, která je top hráčem na hotelovém trhu, hledáme zkušeného kandidáta/ku na pozici Finanční ředitel/ka. Vzhledem k rychlému růstu, změnám struktury je nutná identifikace aktuálních potřeb kontroly a revize nastavení všech provozně-finančních procesů uvnitř společnosti.

Náplň práce:

  • Analýza výsledků a výkonnosti společnosti, dohled a kontrola nad měsíční uzávěrkou,
  • nastavení metodik, účetních standardů a kontrolních systémů v rámci finančního řízení,
  • řízení projektů využití nových technologií pro zefektivnění práce ekonomického oddělení (RPA a jiné automatizační nástroje..),
  • podpora pro management i ostatní interní uživatele týkající se účetních dat, controllingu a reportingu,
  • komunikace s auditorem, kontrola správnosti účetnictví, spolupráce s ostatními odděleními na zlepšování procesů a eliminaci chyb,
  • reporting – návrhy a řízení změn, příprava a kompilace výroční zprávy a podkladů pro banku i další stakeholdery,
  • onboarding nových členů týmu fin. oddělení a jejich vedení.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru, přehled o aktuálním dění na finančních trzích,
  • předchozí zkušenost v oblasti Hospitality / controlling, interní audit min. 3 roky,
  • znalost procesů finančního řízení u multiple provozů / expanze výhodou,
  • orientace v účetních programech a komplexní znalost platné legislativy, Aj,
  • schopnost určovat priority a komunikovat je dále, dotahovat věci do konce,
  • „Hands-on“ přístup, aktivní leadership, smysl pro detail, loajalita a spolehlivost.

Nabízíme:

  • Klíčovou pozici s vysokou mírou zodpovědnosti v úspěšném, stále rostoucím top hotelovém brandu,
  • prostor pro samostatnost a aplikaci inovativních procesů, profesionální tým a vedení s jasnou vizí,
  • atraktivní pracovní prostředí, spolupráce na HPP na dobu neurčitou,
  • řadu příjemných benefitů – stravování zdarma, slevy na pobyty v rámci řetězce, kafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, sportovní aktivity atd.

V případě vašeho zájmu o bližší detaily k této roli, prosíme o zaslání profesního CV na: job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!