ikona-pozice-chief_financial_officer

Finanční kontrolor – 5★ hotel, Praha

Praha
NOVÉ
Pro luxusní 5* hotel, který spadá pod známý mezinárodní brand, hledáme zkušeného kandidáta/ku na pozici Finanční controller. Na této roli vás čeká standardní controlling interních finančních operací a výstupů, průběžný reporting, identifikace aktuálních potřeb kontroly u jednotlivých středisek a v případě potřeby i návrhy na zlepšení provozně-finančních procesů. Finanční controller se bude hierarchicky hlásit hotelovému manažerovi, funkčně vedoucímu BU GL pro každodenní (finanční) provoz a finančnímu řediteli pro další plnění úkolů.

Náplň práce:

  • Nastavit místní administrativní organizaci a vnitřní kontrolu v souladu s firemní politikou a postupy,
  • podporovat tým vedení hotelu při začleňování zásad a postupů hotelového brandu,
  • být místním kontaktním místem pro vedení BU pro finanční a administrativní záležitosti,
  • spravovat DPH a místní daně,
  • účtování mzdových deníků, kontrola mzdové agendy tak, jak ji doručuje mzdový partner a personalista,
  • v případě potřeby připravovat zprávy a informace pro místní samosprávy,
  • připravovat a ukládat místní výroční zprávy,
  • řídit roční audity s externím auditorem.

Požadujeme:

  • Několik let zkušeností v hotelových financích a administrativě,
  • znalost aplikací: SAP & Oracle, BI. Microsoft Excel (pokročilá úroveň),
  • silné analytické schopnosti, obchodní znalosti,
  • znalost interpretace peněžních toků, rozvahy,
  • schopnost sestavovat a analyzovat výkazy zisků a ztrát,
  • velmi dobrá znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem,
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti,
  • samostatnost a zodpovědnost.

Nabízíme:

  • Klíčovou pozici s vysokou mírou zodpovědnosti,
  • možnost realizace v rámci mezinárodního brandu,
  • atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy a zázemí silné společnosti,
  • adekvátní finanční ohodnocení + zajímavé benefity, pravidelné využití AJ.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj profesní životopis na email: job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!