Financial Controller – 5* hotel, Prague

Pro známý 5* hotel spadající pod známý mezinárodní brand, hledáme zkušeného kandidáta/ku na pozici Financial Controller. Hotel nabízí svým hostům perfektní zázemí zrekonstruované historické budovy v centru Prahy a nejvyšší úroveň služeb. Na této roli Vás čeká standardní controlling interních finančních operací a výstupů, průběžný reporting, identifikace aktuálních potřeb kontroly u jednotlivých středisek a v případě potřeby i návrhy na zlepšení provozně-finančních procesů.

Náplň práce:
• analýza finančních výsledků
společnosti, průběžný reporting vedení společnosti (uzávěrky, stav pohledávek, forecast, cashflow..),
aktivní spolupráce při nastavení interních procesů a kontrolních systémů ve finanční oblasti každého střediska,
• průběžný audit finančních operací, kontrola správnosti účetnictví (příjmy, výdaje, výsledovka),
příprava ekonomických dat pro interní použití společnosti dle standardů spol.,
• úzká spolupráce se všemi středisky a s účtárnou, optimalizace celkových nákladů,
• sledování a reporting ekonomických výsledků a efektivnosti.

Požadujeme:
• VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru, perfektní AJ + ČJ,
• předchozí zkušenost v oblasti controllingu, interního auditu min. 3 roky,
• znalost procesů z mezinárodní spol. a celkové operativy hotelového provozu výhodou,
• přehled o aktuálním dění na finančních trzích,
• orientace v účetních programech, znalost platné legislativy.

Nabízíme:
• klíčovou pozici s vysokou mírou zodpovědnosti,
• možnost realizace v rámci mezinárodního brandu,
• atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy a zázemí silné společnosti,
• adekvátní finanční ohodnocení + zajímavé benefity, pravidelné využití AJ.

Nástup: dle dohody, možný hned

Těšíme se na zaslání Vašeho CV v angličtině e-mailem na job@dream-job.cz!  Děkujeme, tým Agentury Dream Job