ikona-pozice-general_manager

F&B Service Manager – mezinárodní hotelový řetězec, Brno

regiony
Pro prestižní mezinárodní hotel v Brně hledáme zkušeného a dynamického F&B Service Managera se zkušenostmi z velkého konferenčního hotelu.

Tato role je ideální pro kandidáta, který má vášeň pro gastronomii, vysokou úroveň služeb a bohaté zkušenosti z vedoucí pozice v oblasti hotelnictví. Hledáme někoho, kdo dokáže vést a inspirovat velký tým, zajistí prvotřídní servis našim hostům a bude se aktivně podílet na udržitelnosti a inovacích v oblasti stravování.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za kompletní řízení služeb v oblasti F&B, včetně provozu restaurace, banketů a room service,
  • zajištění spokojenosti hostů a zaměstnanců, udržování vysokých standardů a dosahování finančních cílů,
  • organizace a realizace různorodých eventů, od malých setkání až po velké akce pro stovky účastníků,
  • nábor, školení a rozvoj zaměstnanců s důrazem na jejich profesní růst,
  • administrativní činnosti, jako jsou objednávky, sestavování rozpisů směn a vedení výkazů,
  • spolupráce na tvorbě obchodního plánu a zavádění nových strategií.

Požadujeme:

  • Přirozené vůdčí schopnosti a zkušenosti z hotelnictví na obdobné vedoucí pozici,
  • zkušenosti z velkého konferenčního hotelu,
  • vášeň pro gastronomii a sledování současných trendů,
  • vynikající klientský servis a zaměření na hosta,
  • schopnost vést velký tým zaměstnanců,
  • dobrou úroveň anglického jazyka,
  • vynikající time management, organizační dovednosti a schopnost plánování.

Nabízíme:

  • Motivující mzdu s atraktivním bonusovým plánem,
  • Multisport kartu, 5 týdnů dovolené,
  • přístup do fitness centra pro regeneraci a odpočinek
  • finanční bonus za doporučení nového zaměstnance
  • slevy na ubytování v hotelech po celém světě pro vaše cestování
  • a další…

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!