ikona-pozice-technical_director

← Zpět

F&B Operation Manager – hotelový řetězec, Brno

OBSAZENO

Je nám potěšením, nabídnout Vám pozici úspěšného hotelového řetězce, který vlastní celkem 13 hotelů a ubytovacích zařízení po celé ČR. Pro své 3 hotely na jihu Moravy hledá schopného kandidáta na pozici F&B Operation Manager. Kromě široké nabídky využití konferenčních prostor pro své hosty, nabízí také služby wellness a možnost vychutnat si výborné jídlo v příjemných prostorech hotelových restaurací.

Hlavní zodpovědností F&B Operation Managera bude starost o bezproblémový chod provozů ve všech 3 hotelech o celkové kapacitě cca 600 pokojů. Tato osoba se bude starat o potřebné personální obsazení všech středisek a efektivní vedení svých podřízených. Společně se Šéfkuchařem, který je součástí týmu bude spolupracovat na tvorbě menu. Zpracovává plánování a organizování eventů. Pravidelně také kontroluje stav surovin a intventáře jednotlivých středisek a v návaznosti na to jedná s dodavateli.

Od F&B Operation Managera požadujeme zkušenost v restauračním či hotelovém provozu min. 5 let a SŠ vzdělání s maturitou. Obratnost v plánování a organizování společenských událostí a schopnost vést zaměstnance. Orientace na detail, čistotu a bezvadný servis. Komunikativní osobnost, která se nebojí zodpovědnosti za větší provoz restaurace s důrazem na kvalitu.

Nabízíme:

• zaměstnání ve stabilní společnosti,
• možnost posunout se v rámci řetězce,
• odpovídající platové ohodnocení,
• možnost vnést do projektu své nápady a inovace.

Pokud popisu pracovní pozice odpovídáte a rádi byste se dozvěděli o této pozici více, neváhejte se na nás obrátit emailem na job@dream-job.cz společně s přiloženým CV.

Mějte to bez práce a nahrajte nám svůj životopis.
V portfoliu máme i neinzerované pozice, na které hledáme profesionály z oboru.

V případě shody vašich zkušeností s otevřenými pozicemi vás sami kontaktujeme.