F&B manažer/ka – wellness resort, Vysočina

Pro populární wellness resort v malebné krajině Vysočiny hledáme zkušeného kandidáta/ku s předchozí praxí ve vedení většího týmu a znalostí F&B provozu na pozici F&B manažer/ka. Lokalita hotelu, který nabízí přes 100 komfortních pokojů a skvělé zázemí pro sportovní nadšence, rodiny s dětmi, relax v přírodě nebo fajn teambuildingy, je opravdu jedinečná. Staňte se posilou stabilního týmu našeho úspěšného a stále rostoucího hotelového řetězce s působností po celé ČR!

Co bude Vaším úkolem:
• zodpovědnost za plynulý chod F&B oddělení a koordinaci zaměstnanců na všech střediscích,
udržování kvality a standardů služeb, individuální přístup k péči o klienty, kontrola denní operativy,
zabezpečení dodržování platné legislativy i celkové efektivity práce,
proaktivní přístup, hledání nových řešení pro vylepšení služeb i pestrosti nabídky,
hodnocení a nábor nových kolegů, školení, motivace a podpora všech členů týmu.

Co je potřeba:
předchozí zkušenosti z obdobné pozice v rámci hotelu/restaurace min. 3 roky,
středoškolské vzdělání, AJ na lepší komunikativní úrovni a perfektní ČJ,
zkušenost s vedením týmu, celkový přehled v gastronomii,
rozhodovací schopnosti a jednání s chladnou hlavou i pod stresem,
znalost práce s hotelovými/restauračními softwary,
vyrovnaná osobnost se schopností vést tým a být příkladem.

Nabízíme:
pěkné finanční ohodnocení, HPP na dobu neurčitou, stabilní zázemí,
benefity až do výše 30.000 Kč ročně, využití sportovního areálu,
ubytování k dispozici, zvýhodněné stravování na místě,
fajn tým i šéf a práce doslova uprostřed přírody.

Nástup: možný IHNED nebo dle dohody

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job