F&B Manager – wellness resort, Jeseníky

regiony

Pro atraktivní wellness resort v Jeseníkách s výbornou obsazeností hledáme zkušeného gastro profesionála na pozici F&B Manager. Dokonale čistý vzduch, komfortní ubytování několika kategorií, výborná gastronomie a wellness zázemí v těsném sousedství kvalitních sjezdovek tvoří ideální kombinaci pro relaxační i aktivní pobyty, ale stejně tak i pro firemní a společenské akce.

Náplň práce:
provozní řízení všech gastro středisek resortu (multiple outlets, centrální kuchyně, eventy),
zajištění kvality poskytovaných služeb a bezproblémového chodu F&B úseku, spolupráce na tvorbě menu,
motivace a podpora týmu, zajištění dostatečného množství externích spolupracovníků dle sezónních potřeb provozu, efektivní komunikace, udržování standardů, hodnocení,
průběžné vyhodnocování hospodaření, optimalizace nákladů, dodržování food costu, skladové hospodářství, pravidelné inventury,
komunikaci s dodavateli, hosty i obchodními partnery, profesionální reprezentace společnosti,
návrhy strategií a opatření s cílem maximalizace tržeb, sledování konkurence, podpora pozitivního PR společnosti.

Očekáváme:
prokazatelná zkušenost s řízením náročného gastro provozu – multiple outlets min.3 roky,
• vyzrálou osobnost, aktivní leadership, zkušenosti s vedením větších týmů,
přehled v současné gastronomii, znalost ekonomických ukazatelů, orientace na výsledky,
ŘP skup. B, angličtina na solidní úrovni, stejně jako práce na PC (MS Office, provozní software, pokladna),
znalost legislativy a veškerých pravidel souvisejících s gastro provozy (HACCP, EET, BOZP…),
kladný vztah k horám, důslednost a přirozený smysl pro týmovou práci.

Nabízíme:
adekvátní manažerské ohodnocení + motivační složku dle výsledků, služební vůz a ubytování na místě,
dlouhodobou spolupráci, celoroční vytíženost, férový přístup, otevřenou komunikaci a sehraný tým.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.