F&B Manager – luxury brand opening, Prague

Nabízíme atraktivní profesní výzvu a možnost podílet se na úspěšném openingu a rozvoji jednoho z nevíce očekávaných projektů na pražském hotelovém trhu. Pro 5* hotel v centru Prahy, který nabídne svým hostům nejvyšší úroveň servisu a ideální lokalitu v centru Prahy, hledáme zkušeného leadera na pozici F&B Manager. Tato role obnáší řízení multiple provozů a denní operativy – od snídaní přes room servis až po trendy koncept restaurace s open kitchen, potřeba bude adekvátní předchozí praxe v luxury hospitality, ideálně se zahraniční zkušeností a znalostmi 5* standardů.

Náplň práce:
řízení denní operativy všech gastro provozů a personální vedení většího týmu,
odpovědnost za výsledky – spolupráce na budgetu, sledování výsledků, optimalizace nákladů, reporting,
vlastní iniciativa, uplatnění nových myšlenek a trendů, kam koncept směřovat, jak zlepšit procesy…
skladové hospodářství, znalost všech norem a legislativy, BOZP, HACCP atd.,
intenzivní práce se zcela novým týmem – zkušený leadership, spolupráce při náboru, rozvoj a vzdělávání kolegů,
aktivní podpora marketingové strategie, zacílení na správnou skupinu hostů.

Požadujeme:
praxe v gastronomii min. 7 let, zkušenosti z manažerských F&B rolí alespoň 3 roky,
znalost standardů ideálně z 5* hotelu, zájem o gastronomii,
komplexní přehled v ekonomických výkazech, reportingu,
vyzrálou osobnost s předpoklady pro vedení a motivaci týmu,
výborné komunikační dovednosti, přirozenou autoritu,
perfektní angličtina, VŠ vzdělání výhodou.

Nabízíme:
krásný projekt pod TOP mezinárodním brandem,
možnost podílet se na openingu a celkovém rozjezdu s prostorem pro vlastní invenci,
odpovídající ohodnocení, motivační program, zajímavé benefity, kariérní potenciál do budoucna.

Za zaslané CV in English na: job@dream-job.cz předem děkujeme. Tým Dream Job