ikona-pozice-general_manager

F&B Manager – hotelový řetězec, Brno

regiony
Pro oblíbený hotel v jihomoravské metropoli, patřící do skupiny známého hotelového řetězce, obsazujeme pozici F&B Manager.

Jste F&B profesionál s prokazatelnou praxí z hotelového provozu? Disponujete manažerskými dovednostmi, energickým a pozitivní přístupem a chutí intenzivně pracovat se svým týmem? Nabízíme vám jedinečnou příležitost vést a inspirovat F&B tým, rozvíjet nové koncepty a být součástí inspirativního a dynamického prostředí, kde můžete naplno rozvinou svůj potenciál.

Náplň práce:

  • Péče o váš tým – motivace, vedení, organizace práce a podpora zaměstnanců,
  • blízká spolupráce s generálním ředitelem hotelu a vzájemná zastupitelnost v nepřítomnosti,
  • zodpovědnost za plynulý chod F&B oddělení a koordinace zaměstnanců,
  • aktivní účast na přípravě pestré gastronomické nabídky pro individuální klienty i korporátní klientelu,
  • spolupráce se šéfkuchařem na tvorbě jídelního lístku, příprava sezonního menu, podpora na eventech a gastronomických akcích,
  • proaktivní přístup v hledání optimálního řešení v cenotvorbě, rozpočtech a inventarizaci,
  • optimalizace v oblasti procesů, inovací a managementu za svěřené oddělení.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s řízením provozu hotelové restaurace, resp. F&B úseku, vedení týmu 10+,
  • vzdělání v oboru je výhodou ale důležité jsou zkušenosti,
  • perfektní Čj a velmi dobrou znalost Aj,
  • znalost restauračních softwarů – Vento, Hoteltime, Outlook,
  • znalost standardů, provozních procesů, skladového hospodářství atd.,
  • zájem o obor, loajální přístup, pozitivní přístup k životu i práci, týmového hráče,
  • klientsky orientovaného a komunikativního člověka.

Nabízíme:

  • Odpovídající fixní finanční ohodnocení + motivační bonusy, firemní benefity,
  • silné zázemí a podporu stabilní hotelové společnosti,
  • krásné pracovní prostředí.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!