F&B Manager – 4∗hotel, severní Čechy

Pro úžasnou zámeckou restauraci v severních Čechách hledáme zkušeného F&B Managera s němčinou. Ideální je kandidát s hotelovým backgroundem (F&B / Operations), který se cítí na to být číslo 1 ve velmi vyhledávaném projektu. Vzhledem k tomu, že se jedná o oblíbenou destinaci pro převážně německou klientelu, germánský jazyk na velmi dobré úrovni  je podmínkou. Platové ohodnocení je nadstandardní, bude nabádat k relokaci a začít tento rok 2021 jinde a jinak…

Náplň práce:
• kompletní odpovědnost za chod celé restaurace a hotelového provozu,
• jednání s top klienty s VIP péčí,
• spolupráce na atraktivních menu spolu s úspěšným šéfkuchařem,
• vedení týmu, zaučení na vyšší standard služeb,
• podílet se na soutěži o prestižní ocenění,
• spolupráce se všemi externími dodavateli,
• dohled nad PR prezentací v regionu,
• reportování majiteli společnosti.

Požadujeme:
 zkušenosti min. 5 let na manažerské pozici v F&B,
• praxe v regionu velkou výhodou,

 německý jazyk na velmi dobré úrovni,
zájem o gastro trendy i moderní technologie,
orientace v ekonomických výkazech a reportech,
 ochota relokovat do daného regionu podmínkou,
ambice, být ten nejlepší v regionu.

Nabízíme:
velmi pěkné platové ohodnocení,
 manažerské bonusy,
 zázemí stabilní a prosperující společnosti,
 finanční jistoty i v době vládních opatřeních

Nástup: březen/duben 2021

V případě, že po přečtení požadavků máte 100 % match, budeme rádi, když se přihlásíte do našeho výběrového řízení a zašlete moderně zpracované CV na: job@dream-job.cz
Váš životopis by měl být jako aktuální menu, nepřepisujte 10 let staré předlohy, vytvořte nové, jako si naše doba žádá a tě
šíme se na Vás! Váš Dream Job