Executive Search Consultant – part time, Praha

Značka Dream Job je na trhu již více než 10 let a zabýváme se náborem převážně managementu v cestovním ruchu. Sídlíme ve vlastních prostorách v prvorepublikové vilce na Praze 8. Poslední rok byl náročný pro všechny obory, o to více pro cestovní ruch. Po celou dobu jsme však měli pozice a projekty, na kterých jsme pracovali, ať v ČR či pro české investory v zahraničí. V současné době hledáme novou kolegyni/kolegu, se zkušeností s direct searchem a recruitmentem.

Náplň práce:
Přebírání pozice/projektu od klienta; zjištění potřebných detailů
Zvolení vhodných zdrojů k obsazení pozice – direct search, inzerce, kampaně
Pohovory s vybranými uchazeči – aktualizace dat v database
Psaní inzerce, doporučení, ověřování referencí, zpětné vazby
Koordinace aktivit mezi klientem a kandidátem
Psaní tematických článků
Správa potřebných portálů, webu i sociálních sítí
Běžná administrativa dle potřeby.

Požadavky:
Zkušenost s aktivním náborem podmínkou – min. 5 let
Znalost Linkedin Recruiter, FB kampaní, inzertních portálů
Velmi dobrá znalost českého a anglického jazyka
Schopnost pracovat samostatně na projektech od A do Z, dotahovat věci do konce
Respekt k lidem, kteří hledají zaměstnání – zpětné vazby, odpovídání na dotazy, osobní přístup
Umět naslouchat a správně vyhodnotit informace
Přehled na trhu a znalost terminologie z cestovního ruchu bude velké plus
Psaní všemi deseti – administrativa je podstatnou součástí práce
Vysokoškolské vzdělání a praxe v zahraničí výhodou
Preciznost, zodpovědnost a naprostá diskrétnost.

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí a zázemí firmy
Zajímavé bonusy závislé na úspěšnosti projektů
Možnost realizace a rozmanitost práce
Práce na živnostenský list
• Rozsah hodin: 20 – 30 hodin týdně, 2 až 3 dny v kanceláři + home office
Flexibilitu a vlastní organizaci práce, ale pracujeme každý pracovní den.

Nástup: září /říjen 2021

V případě, že Vás naše nabídka oslovila a máte pozitivní vztah k recruitmentu, rádi se o Vás dozvíme více a budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz.