ikona-pozice-technical_director

← Zpět

Event Sales Manager – galerie/konferenční prostory, Praha

OBSAZENO

Naším váženým klientem je provozovatel jedné z nejstarších pražských kaváren, jejichž služby a unikátní prostředí byli oblíbené mezi umělci a významnými osobnostmi české historie už začátkem století. Jedná se o podnik, který úspěšně navázal na tradice a kouzlo prvorepublikové éry, pokračuje v excelentním servisu a zároveň dokáže přizpůsobit nabídku svých služeb aktuálnímu trhu.

Vzhledem k vysoké poptávce vznikl v sousedství kavárny nový a nejvyšším požadavkům odpovídající prostor ideální pro pořádání menších i větších společenských akcí až do 300 osob a proto hledáme aktivního a zkušeného Event Sales Managera, který je dokáže adekvátně prezentovat a upravit služby a nabídku všem klientům na míru. Prostory lze variabilně přizpůsobit typu akce i požadavkům klienta. Jedná se o ideální místo pro tiskovou konferenci, odbornou přednášku, firemní meeting, ale stejně tak i oslavu narozenin nebo uměleckou vernisáž s možností využití Galerie.

Nutná je naprostá samostatnost, schopnost koordinovat vše od poptávky, přes realizaci až po finální fakturaci.

Nabízíme Vám: pestrou, zajímavou, ale náročnou práci, příležitost podpořit prodej skvělých služeb v krásném prostředí, možnost využití koordinačních a komunikačních dovedností, práci pro stabilního zaměstnavatele s dobrým jménem a odpovídající platové ohodnocení.

Požadujeme: orientaci na trhu a vynikající komunikační schopnosti, dokončené středoškolské vzdělání, výbornou angličtinu a češtinu, koordinační profesionalitu, prokazatelnou zkušenost v oblasti: Event Management, aktivní sales či F&B.

V případě, že Vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat emailem společně s přiloženým CV na job@dream-job.cz!

Mějte to bez práce a nahrajte nám svůj životopis.
V portfoliu máme i neinzerované pozice, na které hledáme profesionály z oboru.

V případě shody vašich zkušeností s otevřenými pozicemi vás sami kontaktujeme.