Event Manager – mezinárodní chain, Praha

Praha
CLOSED

Pro našeho klienta, úspěšný mezinárodní chain a jeho pražské hotely, hledáme zkušeného Hospitality profesionála/ku na pozici Event Manager. Celková ubytovací kapacita jejich dvou hotelů je jednou z největších v Praze (900+) a společně s výborným technickým vybavením i celkovou variabilitou konferenčních prostor, tvoří ideální zázemí pro skupinové pobyty, všechny druhy společenských eventů i velké mezinárodní konference.

Co Vás čeká:
budete pravou rukou Head of Sales, vedení týmu 5 lidí v busy prostředí, kde stereotyp opravdu nehrozí,
• distribuce a vyřizování všech MICE poptávek, uzavírání smluv, koordinace následných kroků,
• zpracování nabídek / pasivní sales, koordinace a rozdělení činností v rámci oddělení,
• site inspections, aktivní komunikace s klientem za účelem zjišťování detailů k požadavkům, preferencím atd.,
vedení evidence oddělení, kontrola rezervačních záznamů o skupinách, denní práce v systému Opera,
úzká spolupráce s kolegy na ostatních odděleních, včasné předání veškerých podkladů k úspěšné realizaci akcí,
hlídání opcí, předplateb, přehled o změnách – update volných kapacit, spolupráce s účtárnou.

Koho hledáme?
kolegu/yni se zkušenostmi na stejné nebo obdobné pracovní pozici v rámci Sales dpt.,
kandidáta/ku s výbornou AJ a ČJ na velmi dobré úrovni (zahraniční zkušenosti jsou vítány),
zodpovědného člověka, který umí jednat s hosty i s kolegy a vysoká úroveň služeb je pro něj standardem,
• posilu přátelského týmu s přehledem v interních procesech, ale i s chutí improvizovat, když to je potřeba,
profesionála/ku s výbornými komunikačními a prezentačními schopnostmi, smyslem pro detail i pro humor.

Co můžeme nabídnout:
HPP a adekvátní fixní finanční ohodnocení, podpora dalšího kariérního růstu,
příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů, neformální firemní kulturu a mezinárodní tým,
zaměstnanecké stravování, bonusy a řadu dalších příjemných benefitů.

Nástup: dle dohody

Budeme se těšit na zaslané CV ideálně v Aj na email: job@dream-job.cz.