E-commerce specialista s němčinou – mezinárodní hotelový řetězec, Praha

Pro úspěšný mezinárodní hotelový řetězec hledáme již zkušeného člověka na e-commerce s plynulou němčinou. Klient má centrálu v Rakousku, pro kterou budete též spravovat sociální sítě a kam se bude pravidelně jezdit na služební cesty. Hotely se vám budou dobře prezentovat, mají svou historii, pěkný příběh a dobré umístění v Praze i Vídni. Pozice je nová, bude zapotřebí navrhnout celý plán a rozpočet na kampaně, které budete realizovat ve spolupráce s profesionální agenturou a následně vyhodnocovat, dávat návrhy i doporučení k nejlepšímu možnému zacílení. Důležitá informace asi pro vás také bude, že celý tým fungoval i v době omezení v rámci pandemie a pan ředitel se o všechny své zaměstnance postaral.

Náplň práce:
tvorba, správa a aktualizace obsahu webových stránek hotelů v Praze a Vídni
návrh a realizace kampaní (Google Ads, Google Analytics, Sklik atd) společně s agenturou
tvorba obsahu a příprava media plánu napříč různými sítěmi (facebook, instagram, youtube atd)
práce s analýzami a chováním uživatelů
reporting výsledků a aktivit na sociálních sítích
znalost Facebook Business Manageru a práce s reklamou a publiky
odpovídání na zprávy a komentáře na soc. sítích
reakce na recenze
tvorba newsletterů
udržování klientské databáze
komunikace s dodavateli (fota, videa, kampaně)

Praxe:
zkušenosti s e-commerce min.2 roky (v cestovním ruchu výhodou)
perfektní znalost českého a německého jazyka
prokazatelně dobré výsledky s vedením kampaní na všech soc.sítích
kreativita a smysl pro humor jsou velké plus

Nabízíme:
zajímavou práci, prostor pro realizaci
velmi dobré platové ohodnocení
všechny možné benefity navázané na práci v cestovním ruchu

Těšíme se na spolupráci a na vaše CV v AJ nebo NJ na job@dream-job.cz

.Vaše Agentura Dream Job, která je zde pro vás již jedenáctým rokem.