District Manager – bistro koncept, Praha

Praha

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost provozující koncept bistro provozů, hledáme gastro profesionála na pozici District Manager. Nehledáme kolegu do kanceláře, ale aktivního člověka, který se nelekne práce v terénu – aktuálně se jedná o provozní řízení několika poboček v Praze a v plánu je další expanze.

Co bude Vaším úkolem:
• celkové řízení prodejní sítě s oblíbeným produktem po stránce provozní, technické i personální,
• kontrola dodržování standardů pro zajištění bezproblémového chodu všech středisek,
zajištění optimalizace procesů – monitoring kritických bodů a jejich minimalizace,
rozvoj týmu, monitoring atmosféry na jednotlivých střediscích, zaměření na zákaznický servis a budování důvěry,
zodpovědnost za výsledky, dodržování plánovaných nákladů, reporting majiteli,
řízení skladového hospodářství, optimalizace zásob, dohled při inventurách,
• zapojení do dalšího rozvoje společnosti, sledování poptávky a reakce na změny.

Co bude potřeba:
3 roky zkušeností s řízením většího týmu (multiple outlets) a kompletní znalost gastro provozu,
• orientaci v ekonomických výsledcích, přehled v celkové legislativě spojené s F&B oblastí,
středoškolské vzdělání, výborná ČJ i velmi dobrá AJ, aktivní znalost MS Office,
výborné organizační dovednosti, ochota cestovat po Praze, loajalita a zodpovědný přístup.

Nabízíme:
prostor pro další realizaci, nestereotypní práci s každodenním kontaktem s lidmi,
spolupráci založenou na důvěře, motivující mzdu odpovídající rozsahu zkušeností,
vlastní organizaci náplně práce, flexibilní pracovní dobu a stabilní zázemí.

Pokud Vás tato nabídka oslovila a svět gastronomie je pro Vás více než jen práce, neváhejte nás kontaktovat na job@dream-job.cz, děkujeme!  Dream Job tým