ikona-pozice-director of sales and marketing

Director of Sales – hotelový řetězec, Praha

Praha
Pro přední hotelový řetězec s širokou nabídkou luxusních a stylových lázeňských hotelů hledáme dynamického a zkušeného profesionála na pozici Director of Sales, který povede obchodní týmy a bude hrát klíčovou roli v rozvoji hotelového řetězce. Tento kandidát bude zodpovědný za vytváření a implementaci efektivních obchodních strategií, řízení vztahů s klíčovými klienty a maximalizaci tržeb napříč hotely.

Náplň práce:

  • Vedení a rozvoj obchodního týmu,
  • navrhování a realizace obchodní strategie společnosti,
  • vytváření dlouhodobých a krátkodobých obchodních plánů,
  • vyhledávání a navazování nových obchodních příležitostí,
  • udržování a rozvíjení vztahů s klíčovými partnery,
  • analýza trhu a sledování konkurenčního prostředí,
  • sestavování a kontrola obchodního rozpočtu,
  • reporting výsledků vedení společnosti,
  • spolupráce s marketingovým oddělením – podpora prodeje.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru obchod, marketing, nebo ekonomie,
  • minimálně 5 let zkušeností na obdobné pozici, ideálně v hotelovém nebo turistickém sektoru,
  • prokazatelné úspěchy v obchodní činnosti,
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti,
  • schopnost vést a motivovat tým,
  • flexibilitu a ochotu cestovat,
  • znalost aj na pokročilé úrovni, další jazyky výhodou.

Nabízíme:

  • Zázemí silné hotelové společnosti,
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • firemní benefity, velmi příjemné pracovní prostředí.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.