Deputy F&B manager – horský resort, Harrachov

regiony

Pro populární 4* horský resort v oblíbené lokalitě Krkonoš, který je součástí stabilního a stále rostoucího řetězce s působením po celé ČR, hledáme kandidáta/ku na pozici Deputy F&B manager. Lokalita je ideální pro zimní a letní aktivity, ale provoz je velmi slušně vytížen celoročně. Resort s kapacitou cca 170 pokojů v různých kategoriích nabízí hostům i komfortní wellness část s bazénem, saunami i parní lázní, k dispozici jsou také 2 restaurace s celkovou kapacitou 200+ míst, letní terasa a bar.

Náplň práce:
jako zástupce F&B manažera budete mít na starost koordinaci a plynulý chod F&B úseků (restaurace, lobby bar, eventy),
zodpovědnost za dodržení vysokých standardů služeb a zajištění efektivity práce, řešení provozních problémů,
proaktivní podpora prodeje, sledování výsledků, skladové hospodářství, komunikace s dodavateli i s hosty,
motivace týmu (15+), aktivní leadership s cílem posouvat kvalitu služeb, úzká spolupráce napříč středisky.

Požadavky:
předchozí zkušenosti z obdobné pozice v rámci hotelu/restaurace min. 2 roky,
znalosti procesů v gastronomii, smysl pro pořádek, zkušenost s vedením týmu,
nadšení pro obor a velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost improvizace,
uživatelská znalost PC, komunikativní AJ, proklientský přístup a pozitivní osobnost..

Nabízíme:
stabilitu silné společnosti, která se o své lidi opravdu stará a práci v krásném prostředí,
adekvátní fixní ohodnocení + pravidelné bonusy, ubytování na místě, celodenní stravování v rámci hotelu zdarma,
dlouhodobou spolupráci – HPP na dobu neurčitou, po zkušební době náborový příspěvek 20tis. CZK,
velmi pěkné benefity – skipassy, pravidelné teambuildingy, grilovačky, sick days, školení atd.

Nástup: možný hned

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.