ikona-pozice-sales_representative

Cluster Sales Manager – lázeňský řetězec

Praha, regiony
NOVÉ
Pro velmi známý hotelový řetězec hledáme zkušeného Cluster Sales Managera se zkušenostmi v lázeňství. Staňte se součástí týmu a pomozte šířit blahodárné účinky lázeňské péče v krásném prostředí České republiky.

Na této pozici je možnost práce v západních Čechách či v Praze. V případě pobytu v Praze je nutné část týdne trávit v západních Čechách. Máte v sobě obchodního ducha, splňujete níže uvedené požadavky a jste připraveni na novou pracovní příležitost? Tak to hledáme právě vás!

Náplň práce:

  • Pravidelná komunikace se stávajícími klienty a akvizice nových,
  • prodej portfolia v západních Čechách,
  • pravidelná komunikace s pojišťovnami,
  • vyhodnocování potenciálních obchodních příležitostí pro hotel,
  • nastavit správnou prodejní strategii, zlepšit výsledky,
  • plánování a vyhodnocování výsledků, práce s budgetem,
  • vedení a motivace obchodního týmu,
  • reporting a analýza obchodních dat.

Požadujeme:

  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti obchodu, ideálně v hotelnictví a lázeňství,
  • znalost lázeňského trhu,
  • znalost AJ na výborné úrovni, stejně tak i ČJ, DE výhodou,
  • rozhodnost, vynikající komunikační a prezentační dovednosti,
  • tah na branku, orientace na výsledky a vysoká úroveň motivace,
  • spolehlivost, zodpovědnost, aktivita,
  • reprezentativní vystupování,
  • zkušenost s tvorbou a implementací obchodní strategie,
  • řidičský průkaz typu B.

Nabízíme:

  • Odpovídající fixní finanční ohodnocení + motivační bonusy, firemní benefity,
  • možnost realizovat své nápady při dalším rozvoji úspěšného hotelového řetězce,
  • sehraný tým a přátelské prostředí.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!