ikona-pozice-chief_financial_officer

Cluster Revenue Manager – hotelový řetězec, Praha

Praha
NOVÉ
Pro prestižní hotelový řetězec hledáme Cluster Revenue Managera. Baví vás práce s čísly a chcete růst v oblasti revenue? Hledáte novou výzvu v dynamickém prostředí hotelového průmyslu a možnost realizovat své nápady? Dejte nám o sobě vědět a staňte se tak součástí rozmanitého týmu profesionálů, kteří sdílí vášeň pro pohostinství a závazek k poskytování vynikajících zážitků pro hotelové hosty.
Dosažené vzdělání
vysokoškolské vzdělání

Náplň práce:

  • Řízení cen ve svěřených hotelech s cílem maximalizovat výnosy v jednotlivých dnech,
  • nabídnout zákazníkům ve správný čas správnou cenu pobytu,
  • nastavení veškerých prodejních systémů,
  • identifikace nových příležitostí pro zvýšení tržeb a pravidelný reporting,
  • komunikace s provozy a centrálou společnosti.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – ideálně technického nebo ekonomického směru,
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky, v Hospitality výhodou, ne podmínkou,
  • analytické dovednosti a MS Excel na pokročilé úrovni,
  • skvělé komunikační a prezentační schopnosti,
  • časovou flexibilitu, samostatnost,
  • týmového hráče,
  • aktivního řidiče, kterému nevadí cestování.

Nabízíme:

  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí,
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • práci v hotelovém řetězci s vysokou úrovní služeb,
  • různorodou, kreativní a zodpovědnou pracovní náplň při níž se nebudete nudit,
  • dlouhodobou spolupráci, možnost profesního a osobního růstu,
  • flexibilní pracovní dobu i práci z domova,
  • zajímavé finanční ohodnocení a čtvrtletní výkonnostní odměny,
  • široké portfolio zaměstnaneckých benefitů.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!