ikona-pozice-product_manager

Restaurant & Bar Manager – American Restaurant, Praha

Praha
NOVÉ
Pro jedinečný koncept v centru Prahy, populární americkou restauraci s koktejlovým barem, hledáme zkušeného Restaurant & Bar Manažera. Jde o místo, které je oblíbené především u zahraničních turistů a expat komunity. V nabídce je typická česká a Texmex kuchyně, která se těší značné oblibě i v mezinárodních průvodcích. Pokud máte adekvátní zkušenost s kvalitní gastronomií a vedením týmu, jste rozumně kreativní a nebojíte se převzít zodpovědnost za úspěšnou restauraci v centru Prahy, dejte nám o sobě vědět. Zahraniční zkušenosti jsou zde vítány!
Jazykové dovednosti
Anglický jazyk

Náplň práce:

  • Dohled nad dodržováním standardů restaurace a baru, které jsou pro hosty i stávající tým samozřejmostí,
  • zajištění bezproblémového provozu a rozvoje služeb tím správným směrem,
  • vedení a motivace kolegů, podpora pozitivní atmosféry, plánování směn, trénink,
  • zodpovědnost za kvalitní servis, pozitivní PR značky, budování dlouhodobé důvěry,
  • koordinace skladového hospodářství, komunikace s dodavateli a s centrálou společnosti,
  • zapojení vlastních nápadů do celkové podoby konceptu, zodpovědnost za výsledky a optimalizaci nákladů.

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenosti v řízení restaurace min. 3 roky, zahraniční praxe velmi vítána,
  • znalost standardní operativy, foodcostů, výběrových řízení na dodavatele,
  • perfektní znalost anglického jazyka (majitel je z USA) a českého jazyka (úřady, legislativa),
  • prokazatelná praxe s vedením lidí – administrativa spojená s HR procesy,
  • znalost ekonomických souvislostí, přehled v účetních dokladech – tvorba budgetu, kontrola výsledků, komunikace s úřady,
  • skvělé organizační schopnosti – dohled nad denním provozem i pořádáním special events,
    orientaci na detail,
  • pozitivní zájem o expat komunitu – chuť tvořit příjemné zázemí pro cizince žijící v ČR a být součástí velmi dynamického prostředí.

Nabízíme:

  • Adekvátní finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti v dlouhodobě fungujícím a oblíbeném podniku.
  • samostatnou a velmi zodpovědnou práci s možností realizace vlastních nápadů i zapojení kreativity.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!