Cluster General Manager – international hotel group, Prague

Praha

Naším klientem je úspěšná hotelová skupina, která spravuje několik desítek hotelů v evropských metropolích včetně dvou oblíbených a vysoce hodnocených 4* hotelů v centru Prahy. Pro celkové řízení a personální vedení těchto provozů s kapacitou 250+ pokojů, hledáme zkušeného hotelového profesionála na pozici Cluster General Manager.  Jedná se o atraktivní manažerskou výzvu s vysokou mírou zodpovědnosti a možností dále posouvat standardy služeb, podpořit rozvoj týmu i vnímání stability a kvality brandu.

Co bude Vaším úkolem:
celkové řízení dvou hotelů a personální vedení stálého týmů (35+) a externistů,
zodpovědnost za hospodářské výsledky, pozitivní Guest Experience, dohled nad odpovídají kvalitou služeb / SOPs,
aktivní leadership – spolupráce na dlouhodobé HR strategii, nábor, podpora rozvoje obou týmů, tréninkové plány, hodnocení,
tvorba budgetu, forecasty, průběžné sledování výsledků, optimalizace nákladů, reporting managementu spol.,
koordinace maintainance (dlouhodobé plánování, investice atd.), vedení manažerů jednotlivých středisek, sledování priorit,
podpora marketingových aktivit, aktuální přehled na trhu, reputation management, dohled nad dodržováním veškeré legislativy,
komunikace s externími dodavateli, zajištění správnosti fakturace ve spolupráci s finančním oddělením,
budování důvěry ke značce směrem ven i dovnitř a posilování pozice na trhu.

Co je pro tuto roli potřeba:
Top management background min.3 roky, cluster/multiple properties výhodou, stejně jako VŠ,
zkušenosti z mezinárodního prostředí a aktuální orientace na pražském hotelovém trhu,
adekvátní ekonomický přehled, znalost veškerých standardů, vyzrálá a organizovaná osobnost.

Co vám můžeme nabídnout:
zodpovědnou manažerskou roli a možnost podílet se na dalším rozvoji značky,
stabilitu silné mateřské společnosti, HPP, velmi dobré platové ohodnocení,
samostatnou práci v komfortním prostředí krásných hotelů.

Nástup: dle dohody

V případě, že je změna prostředí aktuální a máte za sebou prokazatelné výsledky, rádi se o Vás dozvíme více. Předem děkujeme za zaslané CV na: job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job