Cluster General Manager – atraktivní hotelový projekt, Krkonoše

Naším klientem je významný investor a skupina, která stojí i za projekty posouvající standardy pobytu a relaxu na horách na tu nejvyšší úroveň. Pro dva úspěšné hotely nyní hledáme zkušeného kandidáta a hotelového profesionála na pozici General Manager pro celkové řízení a personální vedení dvou 4* hotelů. Jedná se o oblíbená střediska a tradiční turistické cíle pro domácí i zahraniční klientelu. Respekt k horskému prostředí se odrazil i na unikátním architektonickém řešení projektu. Hostům je k dispozici také komfortní wellness a samozřejmostí je kvalitní gastronomie. Jedná se o atraktivní manažerskou výzvu s potenciálem pro další realizaci při zapojení do projektu plánované expanze.

Co bude Vaším úkolem:
celkové řízení dvou hotelů ve spolupráci s Operations Managerem a týmem vedoucích oddělení,
zodpovědnost za hospodářské výsledky a pozitivní Guest Experience, implementace standardů,
aktivní leadership – dlouhodobá HR strategie, podpora rozvoje obou týmů, tréninkové plány, hodnocení,
příprava rozšíření projektu ve spolupráci s nadřízeným managementem a investorem,
PR – důvěra ke značce směrem ven i dovnitř, spolupráce s místní komunitou, budování silné pozice na trhu.

Co je pro tuto roli potřeba:
vyzrálá a organizovaná osobnost, operations background,
dlouholetá zkušenost s celkovým řízením kvalitního hotelu,
nadšení pro nový projekt a chuť naplno pracovat a žít na horách.

Co vám můžeme nabídnout:
zodpovědnou manažerskou roli a možnost podílet se na rozvoji prestižního projektu,
řízení motivovaného a odborně připraveného týmu,
stabilní zaměstnání v dlouhodobě oblíbené destinaci,
HPP, velmi dobré platové ohodnocení s výkonnostními bonusy,
prémiové bydlení v lokalitě, služební vůz, notebook, telefon,
příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování.

Nástup: 04/2022

V případě, že je změna prostředí aktuální a máte za sebou prokazatelné výsledky, rádi se o Vás dozvíme více. Předem děkujeme za zaslané CV na: job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job