ikona-pozice-technical_director

← Zpět

Area manager – řetězec rychlého občerstvení, Praha

OBSAZENO

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost provozující nový koncept bistro provozů, hledáme energického supervisora, který přivítá možnost být stále v pohybu. V této pozici budete mít na starosti zabezpečení celkového chodu všech svěřených outletů po stránce technické i provozní – kontrola kvality, optimalizace nákladů, práce s budgetem, dohled nad objednávkami surovin, přehled o stavu vybavení i zajištění všech standardů společnosti a pravidel HACCP atd. Nedílnou součástí bude také personální vedení a podpora týmu cca 20 kolegů a s tím spojená agenda.

Na tuto pozici požadujeme: 

Zkušenost s vedením lidí, zkušenost s řízením fast-food provozů, profi vystupování, znalost a orientace v ekonomických a hospodářských výsledcích, finanční a celkový přehled v oblasti F&B, výborná znalost angličtiny, ochota pohybovat se po Praze a v neposlední řadě také chuť šířit pozitivní motivaci směrem ke svému týmu a aktivně se podílet na rozvoji značky na trhu.

Klient nabízí:

Zázemí etablované společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, možnost podílet se na rozvoji nového brandu, výhled kariérního posunu, slušné a profesionální jednání a rozhodně žádnou nudu!

Pokud můžete nabídnout odpovídající praxi a rádi byste se dozvěděli k nabídce něco blíže, neváhejte nás prosím kontaktovat emailem na job@dream-job.cz a předem Vám děkujeme za zaslané CV.

Mějte to bez práce a nahrajte nám svůj životopis.
V portfoliu máme i neinzerované pozice, na které hledáme profesionály z oboru.

V případě shody vašich zkušeností s otevřenými pozicemi vás sami kontaktujeme.