ikona-pozice-technical_director

← Zpět

Admin & Recruitment Support, Praha

OBSAZENO

Zajímá Tě personalistika, headhunting, social media, marketing, cestovní ruch a ideálně vše dohromady…? Pokud se nebojíš zodpovědnosti za vlastní práci, nabídneme Ti prostor pro samostatné úkoly a důležitou roli v našem týmu.

Kdo jsme:
Agentura Dream Job s.r.o. je partnerem pro své klienty i kandidáty a náš cíl je jasný – najít správné lidi na správná místa. Naší specializací je recruitment managementu v cestovním ruchu a gastronomii na maximálně profesionalní úrovni a zároveň s osobním přístupem. Víme, co děláme a rádi Tě naučíme maximum toho, co Tě bude zajímat.
Na druhou stranu očekáváme pečlivost a samostatnost, adekvátní vystupování, svižné psaní a perfektní ovládání práce na PC, výbornou angličtinu a samozřejmě také češtinu!

Proč Tě potřebujeme:
Agentura Dream Job s.r.o. nabízí příležitost k zajímavé stáži pravidelně už několik let. Je dobré mít v týmu posilu s trochu jiným pohledem na svět:) a chceme, aby spolupráce byla přínosem pro obě strany. Jsme malý, ale vytížený tým a kvalitní support, na který se můžeme spolehnout je pro nás opravdu důležitý!

Co Tě čeká:
zajímavý start pro Tvé další kariérní kroky – praxe učí,
samostatné úkoly: aktivní zapojení do externího recruitmentu, pre-search kandidátů, využívání nových marketingových nástrojů, správa webu, tvorba příspěvků a obsahu na sociálních síti, později i možnost vedení pohovorů atd,
podpůrná administrativní agenda, péče o naše klienty i kandidáty a celková pomoc s běžným chodem kanceláře, protože bez toho to prostě nejde,
1 x měsíčně povinný gurmánský zážitek ve vybraných pražských restauracích (známe trh a víme, kde to stojí za to:),
neomezený přístup k dobré kávě a prostředí komfortní kanceláře přímo na metru v centru Prahy,
spolupráce na cca 10-15 hodin týdně dle možností a dohody, pěkné finanční ohodnocení Tvé práce.

Nástup: ideálně září 2019

Právě otevíráme možnost fajn placené stáže a rádi se o tobě dozvíme více, předem děkujeme za CV na: job@dream-job.cz 

Agentura Dream Job – specialista na gastrojobs

Mějte to bez práce a nahrajte nám svůj životopis.
V portfoliu máme i neinzerované pozice, na které hledáme profesionály z oboru.

V případě shody vašich zkušeností s otevřenými pozicemi vás sami kontaktujeme.