ikona-pozice-general_manager

F&B Servis Manager – 5★ hotel, Praha

Praha
NOVÉ
Pro prestižní 5★ hotel v centru Prahy hledáme zkušeného a dynamického F&B Managera, který bude mít klíčovou roli v řízení veškerých stravovacích provozů hotelu. Pokud máte vášeň pro gastronomii, prokazatelné zkušenosti v oblasti F&B managementu a rádi vedete týmy k úspěchu, je tato příležitost určena právě vám!

Pokud máte vášeň pro gastronomii, prokazatelné zkušenosti v oblasti F&B managementu a rád/a vedete týmy k úspěchu, je tato příležitost určena právě vám!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za provoz restaurace hotelu,
  • zajištění vysoké kvality poskytovaných služeb a dodržování standardů pětihvězdičkového hotelu,
  • vedení a rozvoj týmu zaměstnanců F&B oddělení, školení a motivace k dosažení nejlepších výsledků,
  • příprava a správa rozpočtu F&B, sledování nákladů a optimalizace ziskovosti,
  • vývoj a implementace inovativních gastronomických konceptů a nabídek,
  • aktivní spolupráce s marketingovým oddělením na propagaci restaurací a F&B služeb,
  • pravidelné analýzy zpětné vazby od hostů a realizace opatření ke zvýšení spokojenosti,
  • zodpovědnost za dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů.

Požadujeme:

  • Minimálně 5 let praxe na obdobné pozici v hotelovém nebo gastronomickém sektoru,
  • silné manažerské a organizační schopnosti, schopnost vést a inspirovat tým,
  • výborné znalosti gastronomických trendů a provozních procesů v oblasti F&B,
  • schopnost efektivně plánovat a spravovat rozpočet,
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti,
  • plynulá znalost češtiny, znalost dalších jazyků výhodou,
  • orientace na zákazníka, vysoký důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení,
  • práci v prestižním hotelu s mezinárodní klientelou,
  • možnost profesního rozvoje a kariérního růstu,
  • příležitost k vedení dynamického týmu a realizaci inovativních projektů,
  • zaměstnanecké benefity včetně slev na služby hotelu a další výhody.

Máte-li zájem o tuto výzvu a splňujete požadavky, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!