ikona-pozice-chief_financial_officer

CFO – mezinárodní hotel, Slovensko

zahraničí
Pro našeho klienta, mezinárodní hotel s bohatou historií, hledáme zkušeného CFO. Úspěšný kandidát musí ovládat anglický jazyk a mít přehled v oblasti hospitality.
Dosažené vzdělání
Inženýrský titul
Jazykové dovednosti
anglický jazyk

Náplň práce:

  • Vypracování a implementace finančních strategií na podporu růstových cílů společnosti,
  • podpora pro management i ostatní interní uživatele týkající se účetních dat, controllingu a reportingu,
  • příprava měsíčních a ročních finančních výkazů,
  • komunikace s auditorem, kontrola správnosti účetnictví, spolupráce s ostatními odděleními na zlepšování procesů a eliminaci chyb,
  • poskytování strategických doporučení CEO a výkonnému týmu na základě finančních analýz a projekcí,
  • vývoj a monitorování klíčových finančních KPI pro řízení výkonnosti podniku,
  • vedení a mentorování finančního týmu, podpora kultury neustálého zlepšování a profesního rozvoje,
  • dohled nad řízením cash flow, zajištění dostatečného financování pro operace a růst,
  • implementace a udržování robustních finančních kontrol a postupů,
  • hodnocení a řízení finančních rizik, zajištění ochrany majetku společnosti.

Požadujeme:

  • Ing. titul ve financích, účetnictví, ekonomii nebo příbuzném oboru,
  • praxe na obdobné pozici v hotelu je žádána,
  • osvědčené výsledky při vývoji a implementaci finančních strategií v prostředí s vysokým růstem,
  • vynikající analytické, řešitelské a rozhodovací schopnosti,
  • výborné komunikační a interpersonální dovednosti, schopnost ovlivňovat na všech úrovních organizace,
  • znalost finančního softwaru a nástrojů, pokročilé dovednosti v Excelu a finančním modelování,
  • plynulá angličtina je nutná.

Nabízíme:

  • Klíčovou pozici s vysokou mírou zodpovědnosti v úspěšném, mezinárodním hotelu,
  • konkurenční plat a bonusy,
  • prostor pro samostatnost a aplikaci inovativních procesů, profesionální tým a vedení s jasnou vizí,
  • atraktivní pracovní prostředí, spolupráce na HPP na dobu neurčitou,
  • příležitosti k profesnímu rozvoji a podpora nepřetržitého vzdělávání,
  • řadu příjemných benefitů – stravování zdarma, slevy na pobyty v rámci řetězce atd.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.