ikona-pozice-marketing

Senior Sales Manager – Corporate, trendy hotel, Praha

Praha
Naším klientem je trendy hotel v centru města, který je součástí mezinárodního řetězce. Pro posílení obchodního týmu hledáme aktivního a energického Senior Sales Managera se zaměřením na oblast Corporate.

Vzhledem k velmi širokému portfoliu služeb, který hotel nabízí, se tento produkt bude velmi dobře prodávat.

Náplň práce:
• vyhledávání nových partnerů a kontaktů se zaměřením na korporátní klientelu,
• péče o stávající klienty, podpora a rozvoj další spolupráce,
• úzká spolupráce s Director of Sales,
• pravidelná účast na poradách,
• vyhodnocování výsledků a reporting DOS.

Požadujeme:
• zkušenosti na obdobné pozici v hotelovém salesu podmínkou,
• reprezentativní vystupování a aktivní přístup k obchodu,
• perfektní Aj, Nj výhodou,
• výborné prezentační a komunikační schopnosti,
• podílení se na přípravě korporátních akcí.
• flexibilitu a ochotu cestovat v rámci náplně práce.

Nabízíme:
• atraktivní pracovní prostředí i náplň, podporu týmu,
• zázemí a výhody mezinárodní hotelové značky,
• adekvátní finanční ohodnocení, firemní benefity a možnost dalšího profesního růstu.

Pokud Vás nabídka zaujala a můžete splnit uvedené požadavky, budeme se těšit na CV zaslané na: job@dream-job.cz