Senior Sales Manager – leisure/lázeňství, Praha

Pro lázeňské hotely v regionu západních Čech, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior Sales Manager – leisure/lázeňství s kanceláři v Praze či Mariánských Lázních.

Požadujeme:
minimálně 5 let praxe na pozici Leisure Sales manažera pro lokální a zahraniční trh,
praxe v oboru lázeňství velkou výhodou,
angličtina a němčina slovem i písmem, ruský jazyk výhodou.

Náplň práce:
akvizice obchodních partnerů v zahraniční s primárním zaměřením na lázeňský segment,
rozvoj obchodních vztahů a výkonnosti tour operátorů na lokálním trhu,
účast na pravidelných interních meetinzích a reportování Regional Director of Sales,
aktivní účast na tvorbě obchodní strategie a zabezpečení její implementace v praxi,
analýza trhu, definování obchodních příležitostí v segmentu Leisure & SPA,
účast na veletrzích a workshopech,
rozvoj portfolia klíčových lokálních i zahraničních partnerů,
aktivní účast na tvorbě obchodní strategie.

Váš profil:
energický, zapálený člověk se zaměřením na výsledek,
přehled o aktuálním dění na lokálním či zahraničním trhu v Leisure Segmentu,
silné komunikační schopnosti,
samostatnost a časová flexibilita vzhledem k zahraničním cestám (cca 1x měsíčně),
organizační schopnost, skvělý time-management,
týmový hráč,
ochota cestovat (roadshows, workshopy, návštěva zahraničních kandidátu),
časová flexibilita (práce vyžaduje pravidelné cestování mezi Prahou a Mariánských Lázní),
aktivní řidič.

Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí,
možnost kariérního růstu,
zajímavé finanční ohodnocení – osobní bonusy,
práce na HPP.

Pokud Vás pozice zaujala a rádi byste se dozvěděli více informací, neváhejte nás kontaktovat emailem na job@dream-job.cz společně s Vaším CV! Budeme se těšit.