koucing

V portfoliu našich služeb vám přinášíme možnost koučování. Koučink v našem podání není módním pojmem, jedná se o profesionální metodu směřující k osobnímu i profesnímu růstu. Vaši duševní hygienu si vezmou na starost naši kolegové, akreditovaní specialisté z oboru psychologie, kteří jsou připraveni vám, s ohledem na vaše specifické potřeby a problémy, nabídnout potřebnou péči.

Svět se mění, životní tempo je hektické a tlak na výkonnost je stále větší. Říci si v pravý čas o pomoc anebo jen v případě potřeby využít služeb kouče, není určitě znakem slabosti, ale právě naopak. Správné vedení a nasměrování pomůže předejít stále se zvyšujícímu množství syndromů vyhoření. Kouč vám pomůže s utříděním priorit ať už z hlediska profesního anebo osobního. Kouč může nabídnout nezávislou zpětnou vazbu na způsob práce, důsledky rozhodnutí a  jiný pohled na možnosti řešení krizí různého charakteru. K dispozici máme  mnoho variant koučinku, vždy bude ušitý na míru klientovi a jeho požadavkům. https://dream-job.cz/phdr-ivan-skalik-ph-d-o-inspiraci-na-ceste-k-zivotni-spokojenosti/

Jsme tu pro vás a rádi vám s našimi kolegy zprostředkujeme schůzku - termíny jsou k dispozici po dohodě, vždy v úterý, čtvrtek a pátek, kontaktujte nás prosím na: info@dream-job.cz.