Vedoucí lékař/ka – lázeňský resort, Morava

NOVÉ
pozice-Training-manager
ikona-personalni-agentura-dream-job

Personální agentura
Dream Job
specialista na gastro jobs a horeca jobs

Do unikátního SPA resortu a nejstarších moravských termálních lázní hledáme hlavního lékaře/ku se specializací - ortopedie, neurologie nebo interna na HPP. Jedná se o etablovanou společnost, která je významným hráčem v oblasti lázeňské péče a těší se dobrému jménu i v rámci odborného mezinárodního prostředí. Ve svém portfoliu má léčebné resorty napříč ČR a všechny procedury jsou tvořeny dle individuálních potřeb a přání hostů a na vysoce profesionální úrovni. Pokud je Vám oblast lázeňství blízká a chcete se stát významným členem týmu profesionálů ve společnosti, ve které je stále cítit charakter rodinné firmy, budeme se těšit na Vaše profesní CV!

Náplň práce:
příjem léčených hostů, vyšetření, stanovení léčebného plánu včetně diagnostiky a ordinace dalších potřebných vyšetření,
• kontrola práce svého týmu, konzultace s kolegy, dohled nad probíhající léčbou,
• výstupní vyšetření léčených hostů před ukončením pobytu,
hodnocení efektu podstoupené léčby,
• vedení dokumentace dle příslušných metodických pokynů,
• účast na odborných školeních.

Požadujeme:
• min. 1 rok praxe v oblasti vedení týmu,
• znalost českého jazyka podmínkou, Aj na komunikativní úrovni,
• vysokoškolské vzdělání, specializace RFM velmi vítána,
• znalost práce na PC,
• odolnost vůči stresu, empatické chování a profesionální přístup.

Nabízíme:
motivující finanční ohodnocení + osobní bonusy,
• služební byt v krásném lázeňském prostředí, příspěvek na dopravu,
zaměstnanecké benefity, vzdělávací kurzy a školení,
možnost seberealizace a zázemí stabilní české společnosti.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.