Technický ředitel – síť APT rezidencí, Praha

OBSAZENO
pozice-Technical-director
ikona-personalni-agentura-dream-job

Personální agentura
Dream Job
specialista na gastro jobs a horeca jobs

Pracujeme pro rychle expandující projekt – společnost provozující ubytovací kapacity pro krátkodobé pronájmy ve více než 15 rezidencích apartmánového typu. Pro nastavení a celkovou stabilizaci všech procesů týkajících se technického řízení současného i budoucího portfolia hledáme systematického a samostatného Technického ředitele, který bude hrát významnou roli pro další růst společnosti. Jedná se o komfortní styl ubytování, který odpovídá trendům dnešní doby - maximální využití on-line registrace, komunikace a chytrých technologií. Sídlo společnosti je v historickém centru Prahy 1, která je také adresou většiny spravovaných nemovitostí.

Koho hledáme:
• 
Aktivního člověka, který zvládne komplexní a složité fungováni technického oddělení v rychle rostoucí firmě.
  Cílíme na zkušeného manažera s předchozí praxí v rámci hotelových provozů, ideálně se znalostí technických náležitostí openingů.
  Kandidáta, kterému je vlastní projektové řízení - definice priorit, organizace a kontrola zadávaných úkolů, komunikace s týmem i externími firmami atd.
  Samostatného kolegu, který nepracuje jen z kanceláře, s orientací v oblasti IT a schopností komunikovat věcně směrem k týmu i vedení.
  VŠ vzdělání se na těchto pozicích očekává, stejně jako finanční znalosti i celková orientace v platné legislativě spojené s technickou údržbou, revizemi atd.
  Pozitivní osobnost, kolegu, který dokáže převzít zodpovědnost, dotahovat věci do konce bez nutného dozoru a nastavovat vlastní systémy.
Někoho, kdo má zkušenost z korporátního prostředí, ale sedne mu spíše práce v menším týmu, kde je prostor pro vlastní realizaci.

Nabízíme:
  Ambiciózní projekt s dostatečným finančních krytím.
  Adekvátní ohodnocení odpovídající rozsahu této pozice.
  Možnost být u nových realizací a dalšího rozvoje české společnosti.
  Prostor pro vlastní nastavení systému, který bude funkční a efektivní,
  Tým, který se vyvíjí a nebojí se individuálních i společných výzev.

Nástup: dle dohody

V případě, že Vás tato příležitost zaujala, rádi se podělíme o bližší informace a předem děkujeme za zaslané CV na: job@dream-job.cz  Tým Agentury Dream Job s.r.o.