Sous Chef – horský resort, Harrachov

pozice-Head-chef
ikona-personalni-agentura-dream-job

Personální agentura
Dream Job
specialista na gastro jobs a horeca jobs

Do plné sezóny na horách hledáme na celoroční provoz nového kolegu do kuchyně na pozici Sous Chef s předchozí zkušeností s vedením a koordinací směny a sestavováním menu především pro plné penze ( cca 200 pokojů). Hotel se nachází v malebném Harrachově, je součástí řetězce a má za sebou silné finanční krytí. Nemusíte se obávat nestability, počítá se s Vámi na celý rok. Hotel je celoročně vyprodán a o své lidi se společnost postarala i v těžkém období.

Náplň práce:
* zodpovědnost za řádnou přípravu a chod kuchyně, zastupování šéfkuchaře,
* příprava pokrmů, spolupráce na tvorbě menu, organizace práce.
* skladové hospodářství, průběžný kontakt s dodavateli
* dodržování a kontrola hygienických a bezpečnostních předpisů

Požadavky:
Představujeme si vás jako spolehlivého týmového hráče s odpovídající praxí a láskou k vaření.
* organizační schopnosti, respekt k surovinám,
* smysl pro pořádek, loajalita,
* proaktivní a přátelský přístup,
* ochotu učit se a posouvat se v oboru dál.

Nabízíme:

* dobré platové ohodnocení ( 60 - 70tis.), ubytování zdarma,
* balíček zajímavých benefitů až do výše 30tis. za rok, fajn tým i šéf,
* nástup dle dohody

Těšíme se na zaslané životopisy na job@dream-job.cz. Děkujeme!