Šéfkuchař – historický hotel, Praha

NOVÉ
pozice-Head-chef
ikona-personalni-agentura-dream-job

Personální agentura
Dream Job
specialista na gastro jobs a horeca jobs

Pro luxusní hotel v samotném historickém centru Prahy hledáme vhodného uchazeče na pozici Šéfkuchař pro vedení menšího týmu. Počátky této budovy sahají až do 20. let minulého století, prostředí tedy návštěvníkům nabízí okouzlující atmosféru spojení starých časů a moderního umění.
Cílíme na již seniornější profil kandidáta, který bude schopen svou praxi zúročit a zajistit tak společně se svým týmem maximální spokojenost všech hostů.

Náplň práce:
• zodpovědnost za bezproblémový chod kuchyně na všech úsecích (snídaně, Á la carte, room service, bankety…)
• organizace práce všech podřízených pracovníků,
 tvorba menu, speciálních nabídek, dodržování standardů kvality všech pokrmů,
• kalkulace, skladové hospodářství, inventury,
• spolupráce se všemi odděleními, reporting nadřízenému,
• komunikace s dodavateli, optimalizace nákladů,
• odpovědnost za dodržování čistoty, hygienických (HACCP), bezpečnostních a požárních předpisů na úsecích v souladu s platnými předpisy.

Požadujeme:
• praxi min. 5 let v hotelovém provozu a zkušenost s vedením kuchyně,
• vyučení v oboru, komunikativní angličtina,
• ekonomický přehled a znalost moderních trendů v gastronomii,
• silnou osobnost s přirozeným smyslem pro organizaci a vedení týmu,
• kreativitu, nápady a celkový zájem o gastronomii,
• smysl pro detail a spolehlivost, férový přístup a schopnost pozitivní motivace pracovníků.

Nabízíme:
• adekvátní finanční ohodnocení a zajímavé bonusy,
• individuální rozvržení pracovní doby,
• možnost seberealizace a volný prostor pro nové nápady,
• zázemí etablované společnosti s tradicí,
• pěkné pracovní prostředí moderní kuchyně, přátelsky stabilní tým.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu job@dream-job.cz společně s přiloženým CV!