Restaurant Manager – zážitková gastronomie, Praha

pozice-Restaurant-manager
ikona-personalni-agentura-dream-job

Personální agentura
Dream Job
specialista na gastro jobs a horeca jobs

Pro populární podnik, spojující kulinářské zážitky a perfektní servis s nezaměnitelnou atmosféru, hledáme pozitivně smýšlejícího a aktivního gastro profesionála na pozici Restaurant Manager. Tento člověk by měl přinést do týmu svoji energii a správný  leadership, kterým bude dále rozvíjet svůj tým. Pokud máte zkušenost s kvalitní gastronomií a vedením restaurace, jste rozumně kreativní a nebojíte se převzít zodpovědnost za úspěšný restart zavedeného konceptu, dejte nám o sobě vědět.
Zahraniční zkušenosti jsou zde vítány!

Co bude Vaším úkolem:
bezproblémový chod a restart provozu oblíbené restaurace tím správným směrem,
• dohled nad dodržováním standardů, které jsou pro hosty i stávající tým samozřejmostí,
 vedení a motivace kolegů, podpora pozitivní atmosféry, plánování směn, trénink,
spolupráce na nabídce se zkušeným šéfkuchařem - fokus na čerstvost a kvalitu všech surovin,
 zodpovědnost za kvalitní servis, pozitivní PR známé značky, budování dlouhodobé důvěry,
• aktivní podpora eventů, cateringových akcí, přímá komunikace s hosty,
skladové hospodářství, komunikace s nákupním oddělením, dodavateli,
zapojení vlastních nápadů do celkové podoby konceptu,
• zodpovědnost za výsledky a optimalizaci nákladů.

Požadujeme:
• prokazatelné zkušenosti s kvalitní gastronomií, min. 3 roky vedení týmu,
• znalost AJ na výborné úrovni, stejně tak i ČJ, aktivní znalost MS Office,
rozhodnost, organizační dovednosti, smysl pro detail, zájem o moderní trendy,
• reprezentativní vystupování, přirozenou autoritu a drive.

Nabízíme:
• zázemí a podporu silného brandu, HPP na dobu neurčitou,
odpovídající fixní finanční ohodnocení + motivační bonusy, firemní benefity,
• možnost realizovat své nápady při dalším rozvoji úspěšného konceptu,
• podporu dalšího vzdělávání a růstu, sehraný tým a přátelské prostředí.

Pokud Vás tato nabídka oslovila a kvalitní gastronomie je pro Vás více než jen práce, neváhejte nás kontaktovat na job@dream-job.cz,
děkujeme!  Dream Job tým