Resident Manager – 5* lázeňský resort, západní Čechy

NOVÉ
pozice-General-manager-reditel-hotelu
ikona-personalni-agentura-dream-job

Personální agentura
Dream Job
specialista na gastro jobs a horeca jobs

Pro krásný, nově zrekonstruovaný 5* resort v západočeském lázeňském trojúhelníku obsazujeme pozici Resident Manager. Hledáme schopného manažera, který svou prací a aktivním leadership přístupem dokáže udržet chod všech úseků a kvalitu služeb na maximálně profesionální úrovni a posouvat se dále. Významnou součástí provozu je atraktivní wellness, jedno z nejlepších v ČR. Malebné město s léčivými prameny nabízí svým hostům tradici a zázemí pro komplexní relaxaci a je i příjemným místem k bydlení.

Náplň práce:
zajištění provozu a hospodářských výsledků hotelu,
• aktivní vedení a komunikace s celým týmem, centrálou společnosti i klíčovými zákazníky,
zodpovědnost vůči finančním prostředkům - zajištění optimalizace nákladů,
• celková koordinace a organizace úkolů, kontrola efektivity,
• motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků,
účast na propagaci a marketingových aktivitách společnosti,
spolupráce s externími dodavateli.

Požadujeme:
min. 5 let na manažerské pozici, znalost standardů a zkušenost z 5 hvězdičkového provozu,
• ČJ na úrovni rodilého mluvčího, velmi dobrá znalost AJ + NJ (výhodou)
perfektní ekonomický přehled, orientace na současném trhu,
vysokoškolské vzdělání, zahraniční zkušenosti vítány,
komplexní myšlení, přizpůsobivost a flexibilita,
• zvládání zátěžových i stresových situací,
komunikační a argumentační dovednosti, smysl pro detail,
strategické i analytické myšlení, výborné prezentační dovednosti

Nabízíme:
• zázemí mezinárodní společnosti s fajn firemní kulturou,
pěkné platové ohodnocení + manažerské bonusy, možnost se časem posunout na GM,
prostor pro uplatnění nápadů, iniciativu, návrhy na zlepšení procesů atd.,
• zodpovědnou práci s možností ovlivnit úspěšnost a výsledky celého týmu.

Nástup: květen/červen 2022

Pokud Vás tato role zaujala a máte prokazatelnou praxi v 5hvězdičkovém provozu,  rádi se o Vás dozvíme více a předem děkujeme za CV v Aj na: job@dream-job.cz