Ředitel hotelu – pre opening

pozice-HR-manager

V centru Prahy bude vznikat nový hotel + hostel. Zahraniční investor zakoupil budovu na Praze 1, kterou rekonstruuje a chce uvést na trh v dubnu 2019. Dům bude mít více kategorií, jak jsme již u některých projektů zvyklí. Projekt plánuje nabízet prezidentské apartmá, patro se 4* vybavením, poschodí s 3* vybavením a v neposlední řadě i moderní hostel. Společné prostory a restaurace mají být pro všechny kategorie sdílené. Vizuální zpracování celého projektu vypadá velmi vkusně, originálně a je vidět dostatek prostředků na rozjezd. Projekt počítá se 140 lůžky.
Majitelé jsou ze zahraničí, dlouhodobě podnikající v České republice. Zakoupili několik domů na Praze 1 a zvažují vytvoření hotelového řetězce. Nebudeme však předbíhat....

Máme exklusivní zadání na nalezení vhodného ředitele. Požadavkem je, aby měl minimálně 10 let zkušeností na ředitelské pozici, jak v mezinárodním, tak ne řetězcovém hotelu. Perfektní angličtina a čeština je podmínkou. Vysokoškolské vzdělání a praxe v zahraničí výhodou. Vzhledem k zaměření hotelu je preferován ředitel, který vzešel z obchodního oddělení.

Na této pozici si budete vybírat svůj tým pro celý provoz, vytvářet cenovou a obchodní strategii hotelu, vymýšlet marketingové kampaně. Pomůžete s výběrem dodavatelů a budete se podílet na uvedení nového produktu na trh.

Platové ohodnocení je dle zkušeností kandidáta (musíme brát v potaz i velikost hotelu).
Nástup - do konce roku 2018.

Více informací si povíme na osobní schůzce.
Těšíme se na setkání.

Své CV a fotografii prosím zašlete na job@dream-job.cz a budeme se těšit!

Vaše Agentura Dream Job